Podczas ostatniego wydania programu "Euro Ekspress", jeden z widzów zapytał Macieja Szczęsnego o odczucia dotyczące jego syna.

Nikt się nie spodziewał, że senior zdoła otworzyć się na okazanie szczerych emocji. Wszystko dlatego, że według medialnych doniesień ojciec i syn pozostają w dość umiarkowanie dobrych relacjach.

Ojciec Wojtka Szczęsnego zdobył się na szczerość

Jak potwierdza Super Express, wielokrotnie dochodziło do sytuacji, w której były bramkarz Maciej Szczęsny poddawał krytyce publicznie osiągnięcia sportowe syna.

Teraz jednak według medialnych doniesień konsultant tabloidu Maciej Szczęsny nie ma zbyt wielu okazji do skrytykowania syna, ponieważ podczas meczu Polska — Holandia na tegorocznym euro Wojciech Szczęsny zgarnął miano jednego z bohaterów tego spotkania.

Wzruszająca chwila miała miejsce, gdy przed meczem Polska — Austria widzowie zasypali byłego bramkarza pytaniami o prognozowane wyniki.

Jeden z nich zadał pytanie o ojcowskie emocje względem przyszłych wyzwań obecnego bramkarza naszej reprezentacji. Nikt się nie spodziewał, że senior tak ochoczo i wyczerpująco odpowie na to pytanie.

Okazuje się, że ojciec Wojciecha Szczęsnego życzy mu dobrze i trzyma za niego kciuki. Jak stwierdził, jego syn miał trudności ze zdobyciem zaufania trenerów, miewał też swoje gorsze chwile, jako bramkarz.

Senior podał przykład ostatniego Euro, przez które jest Wojtkowi wypominana przepuszczona bramka w meczu ze Słowacją. Zaznaczył jednak, że ci, którzy psioczyli na jego syna, powinni teraz mu wszystko wynagrodzić.

- [...] Żeby się przynajmniej zawstydzili, że tak źle o nim mówili, pisali lub choćby myśleli. [...] Żeby po raz kolejny pokazał, że jest świetnym bramkarzem, który ustabilizował od kilku lat formę na najwyższym poziomie, i że jest tym piłkarzem reprezentacji, na którego od lat najbardziej możemy liczyć. Nawet bardziej niż na Roberta Lewandowskiego, niczego nie ujmując panu Robertowi — oznajmił dumny Szczęsny senior.

Zerknij: Powody późnego macierzyństwa Barbary Sienkiewicz wyszły na jaw. Sensacyjne materiały zdradzają prawdę

O tym się mówi: 77-letni Wojciechowski ponownie ojcem. Młoda partnerka znów podarowała mu dziecko. Karol Strasburger zabrał głos w tej sprawie