Nie ulega wątpliwości, że ostatnie zmiany, jakie zaszły w mediach publicznych mocno wpłynęły na życie wszystkich dotychczasowych pracowników TVP. Jak pamiętamy, wielu nazywało Telewizję Polską telewizją rządową, co w pewnym sensie potwierdził sam Jarosław Kaczyński stwierdzeniem, że TVP miała ogromne znaczenie w wygraniu wyborów przez Prawo i Sprawiedliwość.

Tomasz Kammel podsumował "gościa od pasków" TVN24

Jedną z wielu osób, które poszły na zieloną trawkę po zmianie rządów był Tomasz Kammel, który jeszcze niedawno zasiadał w "Pytaniu na śniadanie" razem z Izabelą Krzan, jako współprowadzący śniadaniówkę.

To musiało mocno uszczypnąć dziennikarza, gdyż dał niedawno upust swojemu zniesmaczeniu pewnym detalem, jaki zauważył w stacji TVN24. Wiadomość o przegranej polskiej reprezentacji w piłce nożnej z drużyną z Holandii pojawiła się między innymi na tak zwanym pasku, czyli w formie pisemnej, na przepływającym u dołu ekranu telewizora obszarze tekstowym.

źródło: Instagram/Tomasz Kammel

Każdy, kto choć raz oglądał TVP Info, wie, że na takim pasku często dzieją się rzeczy wręcz niezwykłe. Nie tylko chodzi o pomyłki i literówki, które oczywiście także się zdarzają, lecz o budowę zdania i przekaz, jaki za nią idzie.

Tomasz Kammel, jako trener personalny nie mógł przemilczeć tego, co zobaczył na pasku w TVN24 po meczu Polski z Holandią. Nie powstrzymał się przed wyważoną uszczypliwością, która nie wiadomo, kogo mogła bardziej zdenerwować — TVP, czy TVN.

- O, Holender! Przegraliśmy — przepłynęło przez ekran podczas wydania wiadomości sportowych. Dawny pracownik Telewizji Polskiej nie darował "gościowi od pasków" - Jako trener występów publicznych i komunikacji międzyludzkich zacząłem zastanawiać się, czy słynny gość od pasków z TVP Info nie szkoli teraz u kolegów w TVN-ie - zażartował na swoim InstaStories dziennikarz.

źródło: Instagram/Tomasz Kammel

Co o tym sądzicie?

Nie przegap tego: Z życia wzięte. "Nie chcesz, żeby Twój mąż uciekał": Naucz się gotować

Zerknij: Z życia wzięte. "Moja teściowa zdecydowała się na ślub już na starość": Kto będzie opiekował się wnukami