Choć Pałac kilkukrotnie uspokajał poddanych w sprawie bezpieczeństwa księżnej, spekulacje od czasu do czasu wciąż dają o sobie znać. Jak wiemy, Kate Middleton zmaga się z ciężką chorobą, która wymaga trudnego leczenia chemioterapią.

Kate wciąż nie jest w stanie wrócić do obowiązków

Jej nagłe zniknięcie z przestrzeni publicznej do traz budzi zaniepokojenie, a publikacje Pałacu jakoś nie upewniają czujnych internautów w tym, że Księżna w ogóle żyje. Jednak na Instagramie Pałacu pojawiły się wspominki w postaci archiwalnych materiałów, na których William i Kate odwiedzają między innymi farmę wodorostów, z których można tworzyć jednorazowe opakowania na żywność.

Aby upamiętnić królową Elżbietę, książę William i Kate Middleton udali tego dnia do zachodniej Walii. Tam wzięli udział w małym, prywatnym nabożeństwie w katedrze St Davids, aby upamiętnić życie monarchini. Według Pałacu Kensington, po nabożeństwie para królewska spotka się z członkami lokalnej społeczności w sąsiednim krużganku, a wśród gości znajdą się mieszkańcy, którzy poznali królową Elżbietę podczas jej wizyt w St Davids.

Kate i William, przebrali się z oficjalnych strojów i odbyli wizytę na farmie wodorostów Câr-Y-Môr, partnera Notpla, start-upu zajmującego się zrównoważonymi opakowaniami i zdobywcy nagrody Earthshot 2022 za "Zbuduj świat bez odpadów".

Kate przebrała się z sukienki w dżinsy, biały top i niezawodne trampki Veja. Miała też na sobie kurtkę Troy. Dowiedzieli się wszystkiego o wodorostach. Księżna Walii rozmawia z załogą i wolontariuszami na stacji LifeBoat.

Co o tym sądzisz?

Nie przegap tego: Rodzina pięcioraczków straciła dach nad głową. Co teraz zrobią

Zerknij: Z życia wzięte. "Moje działania doprowadziły do ​​tego, że rodzina okazała się całkowicie ode mnie zależna": Jak mogę teraz wyrwać się z tego kręgu