Barbara Kurdej-Szatan, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu, powraca do Telewizji Polskiej po blisko 2,5 roku przerwy. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal Pudelek, aktorka poprowadzi nowy program rozrywkowy, który ma przypominać popularny format "Kocham cię, Polsko!". Co dalej z jej udziałem w "M jak miłość"? O tym przekonamy się dopiero za kilka miesięcy.


Barbara Kurdej-Szatan przez lata była jedną z kluczowych postaci w TVP. Prowadziła liczne programy i imprezy, a jej rola w serialu "M jak miłość" zyskała ogromną popularność wśród widzów. Wszystko zmieniło się w listopadzie 2021 roku, kiedy to zamieściła kontrowersyjny wpis dotyczący Straży Granicznej, co doprowadziło do jej zwolnienia przez ówczesnego prezesa TVP, Jacka Kurskiego.


Po zwolnieniu z TVP, Barbara Kurdej-Szatan znalazła schronienie w innych stacjach telewizyjnych. TVN zaprosił ją do udziału w programie "Mask Singer", a Polsat obsadził ją w głównej roli w serialu "Domek na szczęście" oraz zaangażował do dwóch edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Teraz jednak aktorka wraca do publicznego nadawcy, co sama potwierdziła w rozmowie z JastrząbPost.


"Na razie nie mogę zdradzić za dużo, ale trwają rozmowy i coś na pewno się wydarzy."


Jak dowiedział się Pudelek, Barbara Kurdej-Szatan będzie główną prowadzącą nowego programu rozrywkowego z udziałem gwiazd, który pojawi się na antenie TVP 2. Format ten ma przypominać popularne "Kocham cię, Polsko!", jednak szczegóły są jeszcze omawiane, a data premiery nie została ujawniona.


Co do powrotu Barbary Kurdej-Szatan do "M jak miłość", sytuacja pozostaje niejasna. Jej postać, Joanna, wyjechała z kraju, co umożliwia ewentualny powrót w przyszłości. Jednakże, jak informują źródła z produkcji, żadnych rozmów na ten temat jeszcze nie było.


"W ramach obowiązującej umowy mamy zaplanowane wątki do końca roku kalendarzowego, ale żadnego wariantu nie wykluczamy. Widzowie lubili jej postać, więc wszystko jest możliwe, ale na pewno nie w tym roku."


Barbara Kurdej-Szatan wraca na ekrany TVP, a jej przyszłość w "M jak miłość" pozostaje otwartą kwestią. Jedno jest pewne - jej powrót z pewnością przyciągnie uwagę widzów i będzie jednym z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie.


To też może cię zainteresować:
Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: