7 czerwca 2024 roku dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Barbary Sienkiewicz, aktorki znanej przede wszystkim z serialu "Klan". W 2015 roku zasłynęła jako "najstarsza matka w Polsce", rodząc bliźniaki w wieku 60 lat. To wydarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie i wywołało sensację w całym kraju.


Barbara Sienkiewicz, urodzona w 1955 roku, przez lata prowadziła skromne życie, unikała medialnego zgiełku i rzadko udzielała wywiadów. Po narodzinach bliźniaków w 2015 roku, aktorka niemal całkowicie wycofała się z życia publicznego, poświęcając się wychowaniu dzieci, informuje Super Express.

Jednak w 2023 roku, ku zaskoczeniu wielu, zdecydowała się na udział w programie "Wieczorny Express", gdzie po raz pierwszy publicznie wypowiedziała się na temat ojca swoich dzieci.


Jej słowa były dla wielu widzów wstrząsające i jednocześnie pełne tajemniczości. Barbara Sienkiewicz, mówiąc o ojcu swoich dzieci, zaznaczyła, że był on mężczyzną, który pragnął potomstwa, lecz z powodów, o których aktorka nie chciała mówić, nie ma go już w ich życiu.

„Moje dzieci wiedzą, że był tata. Był mężczyzną, który chciał mieć dzieci. Był ich tatą, ale z powodów, o których teraz nie powiem, nie ma taty. Mają tę podstawę psychiczną do tego, że są w pewnym sensie dowartościowane” - wyznała w programie.


Barbara Sienkiewicz nigdy publicznie nie ujawniła tożsamości ojca bliźniaków. „To jest moja tajemnica i moja decyzja” - podkreśliła. Te słowa pozostawiły wiele pytań bez odpowiedzi i przyczyniły się do tego, że historia jej życia oraz okoliczności związane z ojcostwem jej dzieci stały się jeszcze bardziej tajemnicze.


Aktorka, mimo trudności i wyzwań, jakie niosło ze sobą późne macierzyństwo, z dumą mówiła o swojej rodzinie. „W klasie moich dzieci jest sytuacja taka, że są dzieci, które mają tatę, ale i takie, które go nie mają. Myślę, że to jest dobry kierunek dla nich w tym momencie” - mówiła.


To też może cię zainteresować: Barbara Sienkiewicz chciała, by to ona zajęła się jej dziećmi. "Dowiedziałam się z mediów"


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Księżna Kate przerwała milczenie. Oficjalnie przeprosiła