Gwiazda niemal do północy czekała w chłodnej garderobie na swój występ, a gdy już wyszła na scenę, człowiek z obsługi technicznej wyrwał jej z rąk mikrofon. Nic zatem dziwnego, że menadżer artystki nie kryje oburzenia.

Sława Przybylska chciała podziękować publiczności. Wyrwano jej z rąk mikrofon

Pani Sława Przybylska po raz pierwszy wystąpiła na festiwalu w Opolu w 1964 roku. Nie mogła wziąć udziału rok wcześniej na debiutanckiej edycji imprezy, gdyż miała wówczas trasę koncertową. Laury zebrała wtedy Ewa Demarczyk ze swymi nastrojowymi "Czarnymi Aniołami".

Teraz media nie milkną na temat przedziwnych wydarzeń i skandali związanych z chaosem, jaki gościł podczas 61. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Było już o kiepskim nagłośnieniu, o pominięciu Haliny Frąckowiak w jubileuszu Janusza Kondratowicza, którego piosenki pomogły jej wybić się na rynku muzycznym, oskarżono Andrzeja Piasecznego o korzystanie z playbacku, a teraz to!

Jak donoszą tabloidy, Sława Przybylska otrzymała zaproszenie na festiwal, aby otrzymać należne jej honory i nagrodę za niezwykłą muzyczną podróż, w jaką zabrała fanów swoją twórczością i sceniczną działalnością.

Niestety, choć miała wykonać tego wieczoru dwa utwory, czas spędziła, czekając na swoją kolej w zimnej garderobie. Gdy w końcu przed północą zdołała dostać się na scenę, zapragnęła podziękować publiczności za ciepłe przyjęcie i dalszą chęć słuchania jej piosenek. Nagle podbiegł do niej rosły mężczyzna z obsługi technicznej i szarpiąc za mikrofon, który gwiazda trzymała w dłoniach, niemal powalił ją z nóg.

Artystka miała być uhonorowana specjalną nagrodą, a tymczasem dano jej Karolinkę z gipsu, którą wręcza się debiutantom. W tym przypadku to przedziwne, bo o jakim debiucie tu mówimy. Do tego nie było jej w żadnym programie. Gdyby nie publikacja "Faktu" nikt nawet by nie wiedział, że pani Sława w Opolu wystąpi, bo nigdzie nie było jej nazwiska — przyznaje menadżer gwiazdy.

Co o tym sądzicie?

Nie przegap: Z życia wzięte. "Twoja matka chce widzieć tylko ciebie i naszą córkę": Ja dla niej nie istnieję

Zerknij: Skuteczny sposób na mrówki w ogrodzie. Posyp ten środek, a zapomnisz o problemie