Widzowie byli zdumieni tym, że na jubileuszu Janusza Kondratowicza zabrakło Haliny Frąckowiak, która stała się jedną z najważniejszych wykonawczyń utworów artysty.

Festiwal w Opolu 2024 otoczony skandalami

2 czerwca w niedzielę, mogliśmy zobaczyć finał 61. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wisienką na muzycznym torcie opolskiego festiwalu był koncert ”Zakochani są wśród nas”, który poświęcono twórczości Janusza Kondratowicza, który zasłynął jako poeta, satyryk i autor tekstów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @yaknowbetterordoya

Na scenie pojawili się między innymi Mietek Szcześniak, Kayah, Natalia Kukulska, Stanisław Sojka.

Zabrakło Haliny Frąckowiak na finale Festiwalu w Opolu

Janusz Kondratowicz jest autorem jednych z najwspanialszych hitów polskiej sceny muzycznej, które wykonywane były przez uznane gwiazdy, jak Anna Jantar, Urszula Sipińska, Katarzyna Sobczyk, Krzysztof Krawczyk, zespół Czerwone Gitary, czy właśnie Halina Frąckowiak.

Tej ostatniej nie mogło zabraknąć na jubileuszu autora ”Papierowego księżyca”, czy hitu ”Anna już tutaj nie mieszka”. Piosenkarka nie kryła zaskoczenia...

- Nie wiem dlaczego, mnie nie ma, trzeba spytać organizatorów i tych, którzy decydowali o doborze artystów – przyznała.

Choć organizatorzy nie raczyli odnieść się do tak zaskakującej wpadki, Halina Frąckowiak stwierdziła, że nie żywi do nich urazy. Zaznaczyła, że zaskoczyło ją to, że nikt nie kontaktował się z nią w sprawie jubileuszu autora jej największych hitów.


źródło: YouTube/ Bądźmy Razem. TVP

Nie przegap: Z życia wzięte. "Twoja matka chce widzieć tylko ciebie i naszą córkę": Ja dla niej nie istnieję

Zerknij: Z życia wzięte. "Mój mąż chce, żebym przepisała na niego połowę mojego domu": Nie chcę tego robić. Mam swoje powody