Księżna Walii była ostatnio widziana przed kamerą podczas przemówienia wideo 22 marca, ujawniając, że zdiagnozowano u niej raka i będzie potrzebowała czasu, aby skupić się na swoim zdrowiu i rekonwalescencji.

Jednak zagraniczne media opublikowały aktualizację 27 maja, podając: "W ostatnich tygodniach księżniczka była częściej widywana z rodziną".

Sprytnie ukryli się przed dziennikarzami

Chwile, gdy Kate z rodziną wychodziła z domu, nie zostały uchwycone przez paparazzi, co świadczy o sprytnej organizacji spacerów, jednak miło wiedzieć, że Kate czuje się na siłach, by wyjść z domu!

Nie oznacza to jednak, że Kate jest gotowa do powrotu do obowiązków publicznych. W rzeczywistości źródło niedawno przekazało mediom informację:

"Powiedziano mi, że kalendarz Kate na ten rok jest pusty. Nie ma nic w planach. Może nie pojawiać się publicznie przez resztę roku".

Dodali również: "Nie wykluczone są kolejne wiadomości wideo informujące opinię publiczną o jej stanie zdrowia. Okazało się to bardzo skutecznym sposobem na powstrzymanie zwolenników teorii spiskowych".

Jeszcze nie jest gotowa na powrót do pracy

Tymczasem starszy doradca królewski powiedział dziennikarzom, że — jeśli chodzi o powrót Kate do obowiązków publicznych - "Byliśmy naprawdę pewni, że potrzebuje teraz przestrzeni i prywatności, aby dojść do siebie. Wróci do pracy, gdy otrzyma zielone światło od lekarzy".

Istnieją spekulacje, że jej królewska wysokość może pojawić się na balkonie podczas eventu "Trooping the Colour" 15 czerwca.

Zerknij: Gratulacje płyną do Marceliny Zawadzkiej. Wspaniałe wieści

Nie przegap: Marcin Hakiel ogłosił radosną nowinę. Reakcja Kasi Cichopek nie umknęła uwadze mediów