Trudno się dziwić, skoro są one idealnie dobrane. Bywa też, że Agata Duda stosuje drobne triki, aby podrasować swoją sylwetkę. Tym razem użyła do tego spodni.

Agata Duda znana jest z absolutnego poczucia stylu. W jej kreacjach łączona jest klasyka i elegancja z akcentem nowoczesności. Wiele kobiet może czerpać inspirację ze stylizacji pierwszej damy.

Agata Duda wie, jaka stylizacja podkreśli walory jej sylwetki

Jej dyskretne triki nie rzucają się w oczy, dlatego właśnie sylwetka zawsze może wyglądać zjawiskowo. Częstym widokiem jest delikatny, wąski pasek podkreślający wąską kibić. Teraz jednak można ją było zobaczyć z czymś innym.

Niedawno Agata Duda była obecna podczas finału konkursu „Młody Promotor Polski”. Wręczała nagrody osobom, które sprawdziły się jako młodzi promotorzy Polski za granicą.

Z tej okazji postawiła na biały garnitur i szpilki w beżowym kolorze. Stylizacja miała powiew świeżości, elegancji i wiosennej swobody. Jednak to spodnie Agaty Dudy zwróciły uwagę miłośników tematyki modowej.

Żona Andrzeja Dudy postawiła na widocznie szerokie nogawki spodni. Uwagę zwróciła też pokaźna ich długość, która całkowicie zakryła buty w pozycji stojącej. Dzięki temu nogi wyglądały na jeszcze dłuższe! W połączeniu z wysokimi obcasami całość optycznie wyszczupliła całą sylwetkę i sprawiła, że nogi stały się smuklejsze.

Każda kobieta może czerpać z tej stylizacji inspirację dla siebie, a okres letni jest najlepszą okazją do wypróbowania sztuczki pierwszej damy. Ważne jednak jest to, aby nogawki spodni nie sięgały ziemi, gdyż ubrudzone w ten sposób spodnie nie wyglądają już tak elegancko. Dobrze dobrana wysokość obcasa gwarantuje sukces zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Z radością powiedziała rodzicom, że z mężem kupują mieszkanie": Reakcja rodziców zaskoczyła ją, mieli inne plany

Zerknij: Z życia wzięte. "Teraz rozumiem, dlaczego mój mąż przedstawił mnie teściowej dopiero w dniu naszego ślubu": Wszystko stało się jasne