24 maja pojawią się gwiazdy, których utwory dało się słyszeć w znanych rozgłośniach radiowych. W planie są także obchody jubileuszy artystycznej pracy na scenie.

Kolejną niespodzianką dla wielu miłośników tego typu imprez jest fakt, że 25 maja na sopockiej scenie będzie można zobaczyć także Katarzynę Cichopek. To jej powrót po "ponad dekadzie przerwy w pracy w Polsacie.

Katarzyna Cichopek prowadzącą festiwal w Polsacie

Tegoroczny Polsat Hit Festiwal ma w swoim planie występy znanych polskich artystów, lecz także konferansjerów.

Nie zabraknie ulubionego duetu z programu "Taniec z Gwiazdami", czyli Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza. Wielkim powrotem pod skrzydła Polsatu, po czternastu latach ucieszy swoich fanów też Katarzyna Cichopek.

Z nieoficjalnych doniesień wiadomo, że Katarzyna Cichopek poprowadzić ma jeden z zaplanowanych koncertów podczas trwania Polsat Hit Festiwalu. Jak donosi "Pomponik", zawodowe plany ujawnił agent artystki, Patryk Wolski.

Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy — potwierdził w rozmowie z dziennikarzami.

Katarzyna Cichopek ma już na swoim koncie prowadzenie kilku edycji sopockiego festiwalu. Stanęła na scenie w latach 2006-2008 i 2010. Patryk Wolski dodał, że Kasia Cichopek jest bardzo podekscytowana planami na prowadzenie koncertu Majki Jeżowskiej.

Gwiazda serialu "M jak miłość" wraca do Polsatu

Nic tak nie cieszy, jak szybki angaż po nagłej utracie pracy. Jak pamiętamy, Kasia Cichopek była jedną z prowadzących program śniadaniowy w TVP, a jej partnerem był Maciej Kurzajewski, który także musiał odejść z TVP.

Miejmy nadzieję, że wszyscy zwolnieni z pracy w Telewizji Polskiej szybko znajdą pracę, która przyniesie im satysfakcję i spełnienie zawodowe.

Nie przegap: Rodzinne uroczystości kończą się donosem. Coraz więcej zgłoszeń wpływa do Urzędu Skarbowego. O co chodzi

Zerknij: Z życia wzięte. "Opiekowałem się przez wiele lat rodzicami. Chciałem, żeby siostra zrezygnowała ze swojej części spadku": Tak mi odpowiedziała