Maciej Orłoś, jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce, powraca z nowym wyzwaniem! Po latach przerwy w pracy dla TVP i udanym powrocie do prowadzenia "Teleexpressu", 63-latek zrealizuje swoje marzenie i poprowadzi autorski talk-show.


Już jesienią widzowie będą mogli zobaczyć Orłosia w zupełnie nowej roli, prowadzącego intrygujące rozmowy z wybitnymi osobistościami ze świata sztuki, kultury i innych dziedzin życia. Jak zapowiada sam dziennikarz, jego program będzie skupiał się na głębszych rozmowach o życiu, karierze i dorobku zaproszonych gości.


Orłoś podkreśla, że nie zamierza konkurować z Kubą Wojewódzkim, tworząc zupełnie inny format talk-show. Stawia na merytoryczne rozmowy i autentyczne relacje z ludźmi, którzy "mają coś do powiedzenia".


Powrót Orłosia na antenę z nowym programem z pewnością będzie jednym z najważniejszych wydarzeń jesiennej ramówki TVP. Doświadczenie, charyzma i umiejętność prowadzenia wnikliwych rozmów to atuty, które gwarantują sukces nowego talk-show.

Czy program okaże się hitem? Przekonamy się już jesienią!


To też może cię zainteresować: Coraz głośniej o kulisach relacji Janiny i Tadeusza z „Sanatorium Miłości”. Głos w tej sprawie zabrała Elżbieta. Kuracjuszka nie gryzie się w język


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Bezczelna ciotka postanowiła przenieść swoją córkę do nas": Wymyśliłam genialną wymówkę