Choć w zeszłym roku ogłosił zakończenie kariery komentatora sportowego w Telewizji Polskiej, Dariusz Szpakowski nie rozstaje się z mikrofonem i światem mediów. Znany i uwielbiany przez miliony kibiców dziennikarz dołączy do grona prowadzących nowy program TVP - "Mecz - teleturniej piłkarski".


Nowe wyzwanie


"Mecz" to innowacyjny teleturniej, w którym czteroosobowe drużyny zmierzą się w walce o tytuł mistrzów wiedzy o piłce nożnej. Zawodnicy sprawdzą swoją znajomość historii futbolu, bieżących wydarzeń, najpiękniejszych bramek, legend wśród piłkarzy, drużyn i trenerów. Emocji z pewnością nie zabraknie!


Szpakowski w duecie z gwiazdami sportu


Towarzyszami Szpakowskiego w prowadzeniu programu będą Wojciech Frączek, znany dziennikarz sportowy TVP, oraz Patryk Ganiek, członek ekipy TVP Sport. Ich fachowość i entuzjazm dla piłki nożnej z pewnością uatrakcyjnią rozgrywkę i stworzą wyjątkową atmosferę.


Premiera podczas Euro 2024


Pierwszy odcinek "Meczu" wyemitowany zostanie podczas zbliżających się mistrzostw Europy w piłce nożnej. To doskonała okazja, by sprawdzić swoją wiedzę i kibicować ulubionym drużynom w gronie rodziny i przyjaciół.


Nowa odsłona legendy


Powrót Dariusza Szpakowskiego na antenę w nowej roli to świetna wiadomość dla wszystkich miłośników sportu i jego barwnych komentatorów. Nowoczesna formuła teleturnieju z pewnością przyciągnie przed ekrany zarówno zagorzałych kibiców, jak i osoby dopiero odkrywające piękno futbolu. "Mecz" zapowiada się na pasjonującą rozrywkę i dawkę emocji podczas nadchodzących mistrzostw Europy.


Dariusz Szpakowski po raz kolejny udowadnia, że jest nie tylko wybitnym komentatorem, ale i prawdziwą legendą polskiego dziennikarstwa sportowego. Jego entuzjazm, wiedza i charyzma gwarantują, że każdy odcinek "Meczu" będzie niezapomnianym widowiskiem.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Pracowałam jako sprzątaczka w domu bogacza za granicą": Za komodą znalazłam duży plik pieniędzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Świat kina pogrążony w smutku. Nie żyje aktor i kaskader