Tony McFarr, znany hollywoodzki kaskader i aktor, który pracował przy jednych z najpopularniejszych produkcji Marvela, zmarł w wieku 47 lat. Jego śmierć ogłoszono 13 maja. Na chwilę obecną nie jest znana przyczyna jego śmierci, jednak rodzina zapewnia, że McFarr był zdrowy.


Imponująca Kariera w Hollywood


Tony McFarr był jednym z najbardziej rozpoznawalnych kaskaderów w Hollywood. W swojej karierze wystąpił jako dubler scen akcji w ponad 60 produkcjach, a jako aktor pojawił się w 6 filmach. Jego talent i odwaga można było podziwiać w takich hitach jak "Świt planety małp", "Igrzyska śmierci: Kosogłos - część 1", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" oraz "Strażnicy Galaktyki".


Bliska Współpraca z Chrisem Prattem


W 2015 roku Tony McFarr rozpoczął współpracę z Chrisem Prattem na planie "Jurassic World". Od tego momentu ich zawodowa relacja przerodziła się w przyjaźń, a McFarr stał się osobistym dublerem Pratta. Ich najczęstsza współpraca miała miejsce na planie "Strażników Galaktyki", gdzie Pratt grał główną rolę.


Chris Pratt Żegna Przyjaciela


W obliczu śmierci Tony'ego McFarra, Chris Pratt wydał wzruszające oświadczenie, w którym oddał hołd swojemu przyjacielowi i partnerowi zawodowemu. "Graliśmy w golfa, piliśmy whisky, paliliśmy cygara i spędzaliśmy niezliczone godziny na planie. (...) Nigdy nie zapomnę jego wytrzymałości" - napisał Pratt na swoich mediach społecznościowych.


Pożegnanie i Pochówek


Tony McFarr zmarł 13 maja na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Jego najbliższa rodzina poinformowała, że kaskader zostanie pochowany niedaleko grobu swojej babci w Pensylwanii. W oświadczeniu dla prasy wyrazili swoje głębokie zaniepokojenie i smutek z powodu tej nieoczekiwanej straty.


Dziedzictwo i Pamięć


Tony McFarr pozostawił po sobie niezwykłe dziedzictwo w świecie filmowym. Jego praca jako kaskadera przyczyniła się do sukcesu wielu blockbusterów, a jego zaangażowanie i umiejętności były nieocenione. Jego bliscy, przyjaciele oraz fani będą go pamiętać jako człowieka pełnego pasji i odwagi, który zawsze dawał z siebie wszystko, zarówno na planie, jak i poza nim.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Opiekowała się teściem, a kiedy odszedł, poznała mroczną tajemnicę swojego męża": Tego się nie spodziewała


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Uwaga! Popularny lek wycofany z aptek. Ponad 2 miliony pacjentów w niebezpieczeństwie