Stylizacje celebrytów często stają się przedmiotem gorących dyskusji w sieci, a ostatnio uwagę internautów przyciągnęła Monika Chwajoł, znana z udziału w programie "Królowe życia". Celebrytka pochwaliła się na Instagramie swoją stylizacją z komunijnego przyjęcia, jednak głęboki dekolt wzbudził kontrowersje i krytykę wśród użytkowników.


Monika Chwajoł, znana z ekstrawaganckiego stylu i udziału w telewizyjnych produkcjach, takich jak "Królowe życia", ma liczną grupę fanów i dużą aktywność na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 323 tysiące osób. Jej najnowsza stylizacja na komunię, podkreślająca dekolt, stała się tematem dyskusji w sieci, informuje Goniec.


Internauci szybko zwrócili uwagę na wyeksponowany dekolt celebrytki podczas uroczystości w kościele, co spotkało się z krytyką. Niektórzy komentujący uważali, że taka stylizacja nie jest odpowiednia na taką okazję, sugerując, że eksponowanie biustu i bielizny jest niestosowne.
Monika Chwajoł, nie pozostając dłużna, odpowiedziała na krytykę w mocnych słowach. W jednym z komentarzy pod postem stwierdziła, że gdyby komentujący mieli taki piękny dekolt, też byliby pewnie skłonni go pokazać. Swoją odpowiedzią wywołała dalsze dyskusje wśród obserwujących.


To też może cię zainteresować: Wpadka roku w TVP. Tego nikt się nie spodziewał


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Nie miałam planów powrotu do kraju, ale spory moich córek o mój majątek zmusiły mnie do tego": Teraz nie wiem jak uratować rodzinę