Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa, ponownie podzielił się swoimi wizjami na temat pogody w maju. Chociaż majówka za nami, to jego prognozy na resztę miesiąca wciąż budzą duże zainteresowanie.


Według Jackowskiego, po krótkim załamaniu pogody, które potrwa "dwa, góra trzy dni", czeka nas ciepły, ale nie upalny maj. Temperatury mają sięgnąć maksymalnie 26 stopni Celsjusza.
Jasnowidz zaznacza, że jego wizja dotyczy całego kraju, jednak lokalnie mogą wystąpić niewielkie różnice.


Warto wspomnieć, że wcześniejsze przepowiednie Jackowskiego dotyczące pogody na majówkę okazały się trafne. Zapowiedział on "ładny, ciepły tydzień bez opadów", z jednym dniem "nie takim, jakbyśmy chcieli". I faktycznie, w większości Polski majówka była słoneczna i ciepła, a jedynie w niektórych regionach wystąpiły przelotne opady.


Czy tym razem wizja Jackowskiego również się sprawdzi? Czas pokaże!


Należy jednak pamiętać, że przepowiednie jasnowidzów nie są naukowymi prognozami pogody i należy traktować je z przymrużeniem oka.


Póki co, warto cieszyć się piękną wiosenną aurą i zaplanować weekendowe wycieczki, korzystając z ciepłych dni.


To też może cię zainteresować: Hanka Bielicka chwilę przed odejściem zdecydowała się na zdumiewający krok. Jej decyzja spotkała się z konsternacją. Rodzina była przygotowana

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy brak ślubu rodziców wyklucza dziecko z komunii? Ksiądz wyjaśnia