Miniony Dzień Strażaka obfitował w wydarzenia, które wstrząsnęły polską sceną polityczną. Wystąpienie ministra Marcina Kierwińskiego podczas oficjalnych uroczystości w Warszawie spotkało się z falą krytyki, a sam minister zmuszony był poddać się badaniom na obecność alkoholu.


Problemy z nagłośnieniem?


Głównym zarzutem wobec Kierwińskiego była jego niewyraźna wymowa i słaba słyszalność podczas przemówienia. Sytuacja ta wzbudziła spekulacje na temat kondycji ministra, a niektórzy sugerowali nawet, że mógł być on pod wpływem alkoholu.


Kierwiński stanowczo odrzucił te oskarżenia i przedstawił wyniki badań alkomatrem, które wykazały 0,0 promila alkoholu. Dodatkowo, Państwowa Straż Pożarna wydała komunikat, w którym przyznała się do problemów z nagłośnieniem podczas uroczystości.


Nowe nagranie rzuca nowe światło na sprawę


W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z próby generalnej przed uroczystościami, w której udział brał Komendant Główny PSP. Nagranie to pokazuje, że problemy z nagłośnieniem były zgłaszane już dzień wcześniej, a firma obsługująca uroczystość nie usunęła wszystkich usterek.


To też może cię zainteresować: Nowe fakty o działalności Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka lata temu kazała płacić sobie haracz za „wolność”. Czy to koniec wielkiej kariery gwiazdy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Emocjonujące oświadczenie! Anita Sokołowska komentuje finał "Tańca z Gwiazdami"