Dagmara Kaźmierska, jeszcze niedawno uwielbiana gwiazda "Tańca z Gwiazdami" i "Królowych Życia", zniknęła z mediów społecznościowych i opuściła Polskę. To nagłe zniknięcie nastąpiło po ujawnieniu mrocznej przeszłości celebrytki, która rzuciła cień na jej dotychczasową karierę.


Zaledwie kilka miesięcy po debiucie Kaźmierskiej w telewizji, wyszło na jaw, że w przeszłości spędziła czas za kratkami za przestępstwa związane z sutenerstwem. Celebrytka otwarcie mówiła o swoich doświadczeniach w więzieniu, co przyniosło jej nawet dwie książki. Jednak 25 kwietnia pojawiły się nowe informacje, które zburzyły pozytywny wizerunek Kaźmierskiej. Według doniesień, miała ona stosować przemoc wobec pracownic swojej agencji towarzyskiej. Szokujące szczegóły śledztwa i zeznania kobiet, które miały z nią kontakt, wstrząsnęły opinią publiczną, informuje Fakt.


W obliczu medialnej burzy Kaźmierska zniknęła z mediów i wyjechała z Polski. Obecnie przebywa w Egipcie, gdzie ma apartament i prywatny jacht. Wygląda na to, że chce przeczekać skandal w otoczeniu bliskich i w bardziej sprzyjającym klimacie.


Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy Kaźmierska zdecyduje się na powrót do Polski. Z jednej strony, wciąż ma tu fanów i prężnie rozwijający się biznes. Z drugiej strony, skandalowa przeszłość i oskarżenia o przemoc mogą na zawsze nadszarpnąć jej wizerunek i uniemożliwić dalszą karierę w Polsce.


Bez wątpienia, afery wokół Kaźmierskiej znacząco wpłynęły na jej życie i karierę. Pozostaje pytanie, czy uda jej się odbudować zaufanie i powrócić do łask publiczności. Jedno jest pewne: "Królowa Życia" już nigdy nie będzie tą samą osobą.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Rodzice adoptują dziecko, a teraz starsza siostra, musi łożyć na jego utrzymanie": Dla niej to niezrozumiałe


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 2 maja rusza drastyczna zmiana. Polacy zapłacą słono i poczują gorycz podwyżek