Dagmara Kaźmierska, celebrytka znana z programów "Królowe życia" i "Pamiętniki z wakacji", opuściła "Taniec z Gwiazdami" z powodu kontuzji. Jednak wkrótce po jej odejściu wybuchła afera ujawniająca mroczną przeszłość gwiazdy. Teraz spekulacje krążą wokół prawdziwego powodu jej zniknięcia z parkietu.


Oficjalnym powodem odejścia Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami" były problemy zdrowotne i kontuzja, uniemożliwiające jej dalszy udział w programie. Celebrytka zyskała sympatię widzów swoim poczuciem humoru i dystansem do siebie, a jej zmagania na parkiecie wzbudzały wiele emocji, informuje Super Express.


Niestety, wizerunek "Królowej Życia" runął wkrótce po jej odejściu z programu. Serwis Goniec ujawnił szczegóły kryminalnej przeszłości Kaźmierskiej, pokazując jej mroczną działalność w agencji towarzyskiej. Informacje o wyzysku i przestępstwach wstrząsnęły opinią publiczną, budząc pytania o moralność promowania takich osób w mediach.


W kuluarach pojawiły się plotki, że kontuzja Kaźmierskiej mogła być jedynie wymówką, a prawdziwym powodem odejścia z "Tańca z Gwiazdami" była świadomość nadchodzącego reportażu ujawniającego jej przeszłość. Niektórzy spekulują, że gwiazda sama postanowiła zniknąć z programu, by wyprzedzić skandal, a inni sugerują, że to Polsat, obawiając się negatywnego rozgłosu, skłonił ją do odejścia.


Sama Kaźmierska milczy na temat afery, zapowiadając jedynie "ustosunkowanie się" do sprawy w przyszłości. Polsat z kolei zakazuje dziennikarzom pytań o "Królową Życia" na planie "Tańca z Gwiazdami".


Czy afera kryminalna i spekulacje wokół odejścia z "Tańca z Gwiazdami" oznaczają koniec medialnej kariery Dagmary Kaźmierskiej? Na to pytanie czas dopiero odpowie. Wygląda jednak na to, że wizerunek "Królowej Życia" został mocno nadszarpnięty, a jej powrót do łask widzów i stacji może być niezwykle trudny.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Pomagałam finansowo mojej mamie. Do czasu": Wszystkie pieniądze przekazywała mojej siostrze

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maciej Musiał oficjalnie pożegnał się z „Tańcem z Gwiazdami”. Aktorowi nie uda się spełnić swojego marzenia. Bardzo żałuje jednej rzeczy. O co chodzi