Księżna Kate od kilku tygodni zniknęła z życia publicznego, skupiając się na leczeniu nowotworu jamy brzusznej. Fani z utęsknieniem czekają na jej powrót, a media spekulują na temat jej stanu zdrowia. Teraz jednak rąbka tajemnicy uchylił królewski ekspert, Richard Fitzwilliams, przekazując nowe informacje o postępach w leczeniu Kate.


Sygnał od Williama


Ostatnio książę William coraz częściej pojawiał się publicznie w pojedynkę, co wzbudziło pewne obawy o stan zdrowia jego żony. Fitzwilliams twierdzi jednak, że te solowe wystąpienia Williama to dobry znak, informuje Pomponik.


"Rodzina królewska zdaje sobie sprawę, że wszystko, co teraz robią, to jakiś komunikat wysyłany w przestrzeń publiczną w taki czy inny sposób" - komentuje ekspert na łamach "The Sun". "Chodziło o wysłanie sygnału, że wszystko jest jak zwykle".


Leczenie przebiega pomyślnie


Fitzwilliams ujawnił również, że leczenie księżnej Kate przebiega pomyślnie.


"Gdyby Catherine tam była, byłoby fantastycznie, ale nikt tego od niej nie oczekuje. Ludzie nie spodziewaliby się tego po jej wiadomości wideo. Aktualnie się leczy i jej leczenie przebiega pomyślnie" - poinformował ekspert.


Kiedy powrót Kate?


Ekspert nie podał konkretnej daty powrotu Kate do życia publicznego. Podkreślił jednak, że jej nieobecność jest tymczasowa i wkrótce znów będzie można ją zobaczyć u boku Williama.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Twoje dzieci zjadły ser, który kupiłam rodzicom": Krzyknęła na mnie moja siostra, która przyjechała w odwiedziny


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Grochola ogłasza wielką nowinę. To oficjalne