Maria Winiarska, znana aktorka, nie tylko odnosi sukcesy w branży filmowej, ale również aktywnie uczestniczy w życiu mediów społecznościowych, dzieląc się z fanami nowymi postami i zabawnymi anegdotami. Jednak ostatni wpis artystki wywołał prawdziwe zamieszanie, gdyż dotyczył on jej długotrwałego związku z aktorem Wiktor Zborowskim.


Para Winiarska-Zborowski to jedna z popularniejszych par w polskim show-biznesie. Ich harmonijny związek trwa już od wielu lat, czego owocem są dwie córki, również związane z światem sztuki i mediów. Rodzina ta często pojawia się na ściankach i bierze udział w różnych produkcjach, a ostatnio ich życie prywatne stało się tematem wielu artykułów z powodu nowych wydarzeń, informuje Pomponk.


Ostatnio Maria Winiarska postanowiła podzielić się ze swoimi fanami szczegółami swojego długotrwałego związku z Wiktorem Zborowskim. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z młodości, na którym przytula się do swojego męża. Wraz z tym obrazkiem przekazała swoim obserwatorom, że w tym roku obchodzi 48. rocznicę ślubu z ukochanym.


Co więcej, aktorka ujawniła, że przed ślubem spędzili razem aż siedem lat, a ich relacja trwa już imponujące 55 lat! W swoim wpisie Maria podkreśliła, że poznała miłość swojego życia już na studiach, gdy miała zaledwie 18 lat. W emocjonalnych słowach wyraziła swoją miłość do męża i życzyła sobie kolejnych, co najmniej 48 lat razem.


"48 lat po ślubie z tym Gagatkiem. Ależ ten czas leci! A dopiero co poznałam go na studiach...chudy, wysoki, wesoły i inteligentny. Wiktor! Kocham Cię! Życzę nam kolejnych (przynajmniej!!!) 48 lat razem" - wyznała Maria Winiarska.


To też może cię zainteresować: Justyna Żyła potwierdza krążące plotki. Wspaniałe wieści

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Kilka tygodni opiekowałam się swoim wnukiem": Zamiast podziękować, synowa zrobiła awanturę