Pogrzeb Zofii Kucówny zgromadził tłumy gwiazd i przyjaciół aktorki. Wśród nich nie zabrakło Teresy Lipowskiej, która od lat była ambasadorką Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Aktorka pożegnała przyjaciółkę w wyjątkowy sposób, poruszając wszystkich obecnych.


Lipowska, która z Kucówną była blisko związana, podczas mszy świętej wyszła na środek kościoła. Wszyscy wstrzymali oddech, czekając na to, co zrobi. Aktorka podeszła do urny z prochami Kucówny i delikatnie musnęła ją palcami. To był jej ostatni gest pożegnania, pełen bólu i tęsknoty, informuje Super Express.


Wzruszający gest Lipowskiej poruszył wszystkich obecnych. W kościele rozległ się szloch, a łzy spływały po policzkach żałobników. Ten prosty, a jednocześnie niezwykle wymowny akt pożegnania, na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy byli świadkami tej uroczystej chwili.


Teresa Lipowska nie tylko pożegnała przyjaciółkę wzruszającym gestem, ale również oddała jej hołd w słowach. Przypomniała wspólnie spędzone chwile i podkreśliła ogromny talent oraz dorobek Kucówny.


Pogrzeb Zofii Kucówny stał się nie tylko pożegnaniem z wybitną aktorką, ale również wzruszającym świadectwem przyjaźni i ludzkich uczuć. Gest Teresy Lipowskiej na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich, którzy byli tam obecni.


To też może cię zainteresować: Siedmiolatka w powalający sposób chciała uczcić pamięć ukochanej mamy. Historia rodziny wywołuje łzy wzruszenia. Dziecko wzięło sprawy we własne ręce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Mój narzeczony zdradził mnie z moją siostrą": Wzięła ślub w mojej sukni