Agnieszka Szydłowska szturmem podbija media publiczne. Po objęciu stanowiska dyrektorki Radiowej Trójki, gdzie zapowiada spore zmiany, teraz wraca na antenę TVP. Dziennikarka poprowadzi kultowy program "Hala Odlotów" na TVP Kultura.


Szydłowska nie kryje entuzjazmu z powrotu do TVP. W wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" powiedziała: "To dla mnie ogromne wyzwanie, ale też wielka przyjemność. 'Hala Odlotów' to program z wieloletnią tradycją i ogromną rzeszą fanów. Cieszę się, że mogę dołączyć do tego grona i współtworzyć kolejne odcinki."


Dziennikarka ma już doświadczenie w prowadzeniu programów kulturalnych. W przeszłości współpracowała z TVP Kultura przez kilkanaście lat, a także prowadziła program "Po godzinach" z Mariuszem Wilczyńskim, informuje Pomponik.


Powrót Szydłowskiej do TVP zbiegł się w czasie z rewolucją w Radiowej Trójce. Nowa dyrektorka stacji zapowiada m.in. zmiany w ramówce i rezygnację z niektórych kultowych audycji. Te plany budzą kontrowersje wśród słuchaczy i części środowiska dziennikarskiego.
Jedno jest pewne: Agnieszka Szydłowska staje się coraz ważniejszą postacią w mediach publicznych. Jej kariera nabrała imponującego tempa, a ona sama umiejętnie wykorzystuje sprzyjające okoliczności.


Czy Szydłowska skupi się na swojej nowej roli w TVP, czy też poświęci więcej uwagi kierowaniu Radiową Trójką? Czas pokaże, jakie wyzwania czekają ją w najbliższym czasie.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Synowa ciągle się odsuwa, a ja nie wiem, dlaczego": Nasze relacje pozostają powierzchownie uprzejme

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 55-latka i jej 24-letni partner spodziewają się dziecka. Czy różnica wieku ma znaczenie