Popularna piosenkarka nie zwalnia tempa! 47-letnia Agnieszka Chylińska od lat zachwyca publiczność swoim talentem i charyzmą, a teraz postanowiła podbić serca Polonii w USA. Artystka wyrusza w trasę koncertową, która z pewnością okaże się ogromnym sukcesem, nie tylko ze względu na wielki talent Chylińskiej, ale również na imponujące kwoty, jakie zgarnie za swoje występy.


Występy w USA to dla Chylińskiej nowy rozdział w karierze. Bilety na koncerty rozchodzą się błyskawicznie, a fani artystki nie mogą doczekać się jej powrotu na scenę. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że każdy koncert to niezapomniane muzyczne przeżycie, informuje Pomponik.


Informacje na temat gaży Chylińskiej za koncerty w USA robią wrażenie. Artystka ma otrzymać 100 tysięcy dolarów za każdy występ! To zdecydowanie rekordowa kwota wśród polskich artystów koncertujących za granicą. Dla porównania, Zenon Martyniuk, król disco polo, pobiera za koncert "zaledwie" 40 tysięcy złotych.


Sukces Chylińskiej nie bierze się z niczego. Artystka słynie z profesjonalizmu i perfekcyjnego przygotowania do każdego koncertu. Zawsze dba o każdy szczegół, a na scenie daje z siebie wszystko, co gwarantuje niezapomniane wrażenia dla publiczności.


Pomimo gwiazdorowskiego statusu, Chylińska pozostaje sobą. Nie przepada za imprezowaniem i po koncertach chętnie wraca do hotelu, aby móc zregenerować siły. Jak sama żartuje, "już się wyszalała" i woli spędzać czas w gronie najbliższych.


Trasa koncertowa Agnieszki Chylińskiej w USA z pewnością okaże się ogromnym sukcesem. Artystka ma wszystko, co potrzeba, aby oczarować publiczność za oceanem: talent, charyzmę, profesjonalizm i imponujący repertuar. Fani Chylińskiej mogą być pewni, że czekają na nich niezapomniane muzyczne wrażenia.


To też może cię zainteresować: Lech Wałęsa ponownie w szpitalu. "Znowu mnie trafiło!"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Matka poprosiła mnie, żebym przyszedł sam. Nie lubi obcych w domu": Powiedział mąż