Przepowiednie, ezoteryka, czary i magia od wieków fascynują ludzi, którzy z niecierpliwością pytają, co przyniesie przyszłość. Warto zatem przyjrzeć się przepowiedniom słynnej mistyczki, Baby Wangi, która przewidziała wiele zdarzeń historycznych. Co nas czeka w 2024 roku według jej wizji?


Baba Wanga, niewidoma jasnowidzka urodzona w 1911 roku w Macedonii Północnej, zaskarbiła sobie ogromną wiarygodność swoimi proroctwami, które zdaniem ekspertów wielokrotnie pokrywały się z rzeczywistością. Choć zmarła w 1996 roku, jej przepowiednie obejmują nawet rok 5079.


Według Baby Wangi, 2024 rok przyniesie ogromny przełom w rozwoju informatyki kwantowej, co będzie miało ogromny wpływ na postęp technologii. Jednak, co ważne, jej przewidywania idą dalej – miałyby zostać wynalezione lekarstwa na raka, co oznaczałoby nadzieję dla tysięcy istnień.

Niestety, wizje Baby Wangi dla 2024 roku nie są jednoznacznie optymistyczne. Przede wszystkim, ludzkość stanie przed wieloma wyzwaniami, a pierwszym z nich będzie poważny kryzys gospodarczy, szczególnie dotykający kraje europejskie. Dodatkowo, postępujące zmiany klimatu przyniosą kataklizmy i klęski żywiołowe, takie jak pożary, powodzie, wichury i trzęsienia ziemi.


Proroctwo Baby Wangi wskazuje również na zamach na Władimira Putina, który miałby być dokonany przez osobę z jego najbliższego otoczenia. Z kolei w Stanach Zjednoczonych ponownie miałby objąć władzę Donald Trump, jednak związane to będzie z nieokreśloną chorobą. Przewiduje się także wzmożone cyberprzestępstwa.

Najbardziej kontrowersyjną częścią przepowiedni jest pojawienie się smoka na Ziemi, który rzekomo "przejmie wszystko". Czy to metafora czy proroctwo o dosłownym znaczeniu, czas pokaże.


Czy przepowiednie Baby Wangi sprawdzą się w 2024 roku? Tego dowiemy się już niedługo, jednak fascynacja tajemniczymi wizjami mistyczki z pewnością pozostanie na długo.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Teściowa zniszczyła moje małżeństwo": teraz prosi o pozwolenie, żeby spotkać się z wnukami


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Protest rolników w Warszawie. Są już pierwsze problemy. Rafał Trzaskowski zaapelował do mieszkańców