Elżbieta Dmoch, legenda polskiej sceny muzycznej, choć od dawna nie pojawia się na estradzie, nadal utrzymuje silne połączenie z fanami. Ostatnio pojawiły się nowe informacje dotyczące zdrowia artystki, a jednocześnie fani postanowili wesprzeć ją w trudnym okresie.

Chociaż Elżbieta Dmoch od lat żyje w cieniu, to w pamięci wielu pozostają jej niezapomniane hity, takie jak "Iść w stronę słońca" czy "Windą do nieba". Ostatnimi czasy fani postanowili wyjść naprzeciwko swojej ukochanej artystki, angażując się w zbiórkę pieniędzy na remont jej mieszkania. Efektem tej inicjatywy było odnowienie kuchni, łazienki, przedpokoju oraz pokoju dziennego Elżbiety Dmoch, informuje portal O2.

Niestety, nie sprzyjała temu pogoda, ale mimo to fani, żywo zaangażowani w akcję, przyczynili się do stworzenia dla artystki nowego, komfortowego miejsca. Tomasz Kopeć, prezes Polskiej Fundacji Muzycznej, podkreślił, że ze środków Fundacji zakupiono dla Elżbiety nowe meble, w tym piękną sofę, szafę, stół, krzesła i kwietniki, bo artystka kocha kwiaty.

W rozmowie z serwisem shownews.pl, Tomasz Kopeć udzielił także informacji na temat stanu zdrowia Elżbiety Dmoch. Wspomniał, że artystka robiła zakupy zarówno w zeszłym, jak i obecnym roku, korzystając z chodzika na Saskiej Kępie. Podkreślił, że nie jest to nowa sytuacja i od wielu lat Elżbieta Dmoch cieszy się wsparciem przyjaciół.

W wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia", prezes Polskiej Fundacji Muzycznej uspokoił wszystkich zaniepokojonych losami artystki, zapewniając, że "dobrze sobie radzi" i nie potrzebuje codziennej opieki. Wiosną planowane są kolejne prace w mieszkaniu, a fani z niecierpliwością czekają na kolejne wieści odnośnie ich ukochanej gwiazdy, która wciąż pozostaje w ich sercach.

To też może cię zainteresować: Ojciec Rydzyk ma powody do świętowania. Otrzymał to, czego długo pragnął

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Coraz głośniej o tajnych planach premiera rządu. Polacy zastanawiają się, co zamierza Donald Tusk w najbliższej przyszłości. Sprawa jest poważna