Jolanta Kwaśniewska (68 l.) nie stroni od zaskakujących wyznań, które niejednokrotnie przekształcają się w kontrowersyjne tematy publiczne. Po podzieleniu się radami dla seniorów na temat zdrowego stylu życia czy zachęcaniu ich do spędzania urlopów w Alpach, teraz przyszła pora na ujawnienie sekretu jej długotrwałego małżeństwa z Aleksandrem Kwaśniewskim.

Para, która w tym roku będzie obchodzić 45. rocznicę ślubu, przeszła przez trudne chwile, związane m.in. z materialnymi kłopotami. W jednym z wywiadów Jolanta wspominała o czasach, gdy musieli żywić się owocami morza, a zakup mebli ogrodowych był wydarzeniem godnym świętowania, informuje Pomponik.

Jednak najnowsze wyznanie byłej prezydentowej dotyczy tajemnicy udanego małżeństwa. W rozmowie z "Faktem" Kwaśniewska podzieliła się kilkoma prostymi zasadami, które, jak twierdzi, stanowią fundament ich trwałego związku. Mówi o kontynuowaniu walentynkowego nastrój przez cały rok i podkreśla, jak ważne jest, aby miłość gościła w ich domu bez okazji.

Pomimo wcześniejszych medialnych potknięć, Jolanta Kwaśniewska utrzymuje, że warto posłuchać jej w kwestii pielęgnowania małżeństwa. W końcu nie każdemu udaje się przetrwać 45 lat związku, a jej doświadczenia mogą dostarczyć cennych wskazówek. Czy tym razem publiczność zareaguje bardziej zrozumieniem na jej rady? Okaże się wkrótce.

Jak informował portal "Życie News": Z życia wzięte. Mąż zostawił mnie i zamieszkał z kochanką. Wkrótce los surowo go ukarał

Przypomnij sobie: Wpadka w „The Voice Senior”. Tomasz Szczepanik rzucił komentarzem, który zwalił z nóg. Wokalista Pectus obwinił jurorkę. Widzowie mu tego nie wybaczą