"Teleexpress" zyskuje nowego gospodarza, a widzowie już dziś będą mieli okazję poznać Bartosza Cebeńko, doświadczonego dziennikarza znad Wisły. Obecnie związany z TVP Info, Cebeńko już niebawem dołączy do ekipy "Teleexpressu", wzbogacając zespół razem z Maciejem Orłosiem i Aleksandrą Kostrzewską.

Bartosz Cebeńko, wcześniej związany głównie z Polsatem, dołączy do zespołu "Teleexpressu" po ostatnich zmianach personalnych w TVP. Choć do tej pory występował na antenach TVP Info, jego debiut jako gospodarza "Teleexpressu" już w sobotę 17 lutego wywoła pewne oczekiwania wśród widzów, informuje Goniec.

W trakcie komentowania swojego debiutu, Bartosz Cebeńko nie omieszkał nawiązać do niedawnych słów posłanki PiS Teresy Pamuły, która zarzuciła Maciejowi Orłosiemu, że się "postarzał". Nowy prowadzący z humorem stwierdził, "Nie chcę konkurować z Maćkiem Orłosiem, ale może moja obecność uspokoi niektóre posłanki. Ciężko będzie mi zarzucić, że jestem za stary. Warto jednak dodać, że doświadczenie Maćka jest cenne nie tylko dla niego - my młodsi, mamy się od kogo uczyć."

Przed debiutem Cebeńko podkreślił, że czuje presję i odpowiedzialność, zdając sobie sprawę z legendarnego statusu programu "Teleexpress" oraz jego dotychczasowych prowadzących. Kierowniczka redakcji "Teleexpressu", Danuta Dobrzyńska-Schimmer, wyraziła entuzjazm z powodu nowego nabytku, widząc w Bartoszu energię, doświadczenie i młodość, które mogą przyczynić się do zwiększenia widowni programu.

Witamy zatem Bartosza Cebeńko na pokładzie "Teleexpressu", licząc na to, że jego obecność przyniesie nowe spojrzenie i świeżość do tego znakomitego programu informacyjnego Telewizji Polskiej.

Jak informował portal "Życie News": 76-letni Karol Strasburger jasno mówi o drugim dziecku. Już wszystko jasne


Przypomnij sobie: Z życia wzięte. Zadzwoniła do mnie kuzynka, z którą od lat nie mam kontaktu. Chciała ode mnie przysługi