Danuta Holecka, była gwiazda programu "Wiadomości" w Telewizji Polskiej, przeniosła się niedawno do Telewizji Republika, co wzbudziło duże zainteresowanie mediów i widzów. Jej nowa rola jako gospodyni serwisu informacyjnego "Dzisiaj" o godzinie 19:00 okazała się sukcesem pod względem oglądalności. Jednakże, doniesienia medialne sugerują, że życie zawodowe w nowej stacji może być dla niej wyzwaniem.

Danuta Holecka przez lata pracy w TVP zbudowała sobie solidną rzeszę fanów, ale jej odejście z publicznej stacji i szybkie zatrudnienie w Telewizji Republika nie ominęły kontrowersji. Pomimo sukcesu oglądalnościowego, nie wszystko w nowej stacji układa się tak, jakby chciała, informuje Goniec.

Według informacji przekazanych przez pracowników stacji, Danuta Holecka nie do końca akceptuje warunków pracy w Telewizji Republika. Według doniesień "Gazety Wyborczej", rozmówcy z redakcji zdradzili, że była gwiazda "Wiadomości" mogła zacząć sprawiać trudności ze względu na różnice między funkcjonowaniem obu stacji.

Jeden z informatorów dziennika wspomniał o Michale Rachoniu, również nowym pracowniku po zmianach w TVP, ale to Danuta Holecka zdaje się być głównym tematem plotek w korytarzach Telewizji Republika. Według relacji informatora, początkowo była bardzo miła, ale z czasem zaczęła się buntować, co mogło wynikać z faktu, że w TVP obsługiwano ją sztabem ludzi, a w nowej stacji musi radzić sobie w mniejszym zespole.

Informacje przekazane gazecie wskazują także na to, że w nowej stacji nie ma obsługi dla gwiazd, takiej jak wizażystki, fryzjera czy osoby do podawania kawy, co dla Danuty Holeckiej mogło stanowić pewne wyzwanie. Jednak jej rzekome "fochy" zdaniem informatorów wynikają z różnic w strukturze organizacyjnej obu stacji.

Danuta Holecka, przyzwyczajona do obszernej obsługi w TVP, musi teraz poradzić sobie bez niej w TV Republika, co może wpływać na jej komfort pracy. Z informacji przekazanych mediom wynika, że gospodyni programu "Dzisiaj" przykłada dużą wagę do swojej prezencji, dbając o oświetlenie i wygląd, co wydaje się być jednym z głównych punktów spornych w nowej stacji.

Warto jednak zauważyć, że te doniesienia opierają się na niepotwierdzonych źródłach, a samą Danutę Holecką charakteryzowała profesjonalizm i zaangażowanie w swoją pracę, co mogło być kluczowym czynnikiem w zdobyciu tak dużej popularności w poprzedniej stacji. Ostatecznie, przyszłość Holeckiej w Telewizji Republika i ewentualne wyzwania, jakie stawia jej nowa rola, pozostają kwestią otwartą.

Jak informował portal "Życie News": Tadeusz Rydzyk w ostrych słowach. Padły bardzo gorzkie słowa o Polakach

Przypomnij sobie: Ta grupa społeczna może otrzymać nawet 5000 złotych emerytury. Trzeba spełnić tylko jeden warunek