Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, ponownie wzbudza zainteresowanie swoimi przepowiedniami. Tym razem skierował swoją uwagę na ojca Tadeusza Rydzyka, jednego z najbardziej kontrowersyjnych zakonników w Polsce. Po zmianie władzy, Rydzyk doświadcza serii kłopotów, jednak Jackowski ujawnia zaskakujące spojrzenie na jego przyszłość.

Nowy rząd odciął ojca Rydzyka od dotacji podatników, domagając się nawet zwrotu wcześniej przyznanych środków. W dodatku, główny wykonawca ostatniego dzieła zakonnika żąda od niego ponad 20 milionów złotych, grożąc nawet sądem. Problemy finansowe i trudności związane z utrzymaniem fundacji sprawiają, że przyszłość Rydzyka zdaje się niepewna, informuje Super Express.

Jednak Jackowski przynosi promyk nadziei zwolennikom zakonnika. W swojej wizji, jasnowidz opowiada o zdolnościach pływackich ojca Rydzyka. "Ojciec Tadeusz Rydzyk dobrze pływa i do tego pływa wieloma stylami. Ta umiejętność pozwoli mu na to, że z tego wszystkiego, co go teraz spotyka, wyjdzie bez szwanku. Nic złego mu się nie stanie. On ma umiejętność dogadania się z wszystkimi, i ta umiejętność teraz mu się przyda. On w jakiś sposób dogada się z nową ekipą" - mówi Jackowski.

Mimo że pierwsze miesiące rządów koalicji nie wróżą pomyślnie dla Rydzyka, Jackowski sugeruje, że charyzmatyczny zakonnik może znaleźć sposób na przezwyciężenie trudności. Historia pokazuje, że Rydzyk potrafił rozwijać swoje imperium nawet przed dojściem PiS do władzy. Czy jego zdolności negocjacyjne i charyzma wystarczą, aby stanąć na wysokości wyzwania przed nim? Odpowiedź czas pokaże.

Jak informował portal "Życie News": ZUS oferuje specjalne świadczenie w wysokości 1200 zł. Kto może je otrzymać

Przypomnij sobie: Z życia wzięte. Moje dzieci czekają jedynie na moją śmierć. Już podzielili majątek. Myślałam, że kochają mnie, a dla nich liczą się tylko pieniądze