"Pytanie na Śniadanie", jedno z najbardziej popularnych porannych programów Telewizji Polskiej, przeszło niedawno radykalną metamorfozę. Zaskakujące decyzje nowego zarządu TVP spowodowały zmiany w składzie prowadzących, a debiut Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza nie przebiegł tak, jakby sobie tego życzyli.

W ostatnich miesiącach "Pytanie na Śniadanie" doświadczyło rewolucji, z której wynikła prawie kompletna wymiana dotychczasowych prowadzących. Choć miejsce Idy Nowakowskiej, Małgorzaty Opczowskiej, Katarzyny Cichopek, Izabelli Krzan, Macieja Kurzajewskiego i Tomasza Wolnego zajęli nowi gospodarze, to debiut pary Dowbor-Antonowicz pozostawił wiele do życzenia, informuje Pomponik.

Internet szybko obiegły komentarze krytykujące nowy duet prowadzących. Wielu internautów wyraziło swoje niezadowolenie, uznając, że para ta nie pasuje do porannego formatu programu. Krytyka skupiała się przede wszystkim na postrzeganym braku energii, niedopasowaniu do tematów programu, a także na niezgranej współpracy pomiędzy Dowbor a Antonowiczem.

Jeden z internautów skomentował: "Ta para to porażka. Kompletnie nie pasują do śniadaniowej ekipy i do siebie zresztą też. Flip. Nieenergiczny, nieobecny, znudzony poruszanymi w programie tematami, niewspółpracujący z Kasią i jak na osobę pracującą w radiu ma nieprzyjemny w odbiorze, zbyt krzykliwy, nachalny głos."

Niestety, wpadek podczas programu tylko pogorszył sytuację. Filip Antonowicz popełnił nietakt, przekręcając nazwisko jednego z gości programu. Zamiast "Maciej Pela", gospodarz zapowiedział "Macieja Pleja". Choć sytuacja została szybko poprawiona, to niesmak pozostał, a fragment programu stał się hitem internetu.

Prowadzący tłumaczyli pomyłkę stresem, ale zdaniem widzów, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca w profesjonalnym programie telewizyjnym. Mimo to, para Dowbor-Antonowicz idzie naprzód, a ich kolejne występy w "Pytaniu na Śniadanie" z pewnością będą śledzone przez widzów z równie dużym zainteresowaniem, co ich nieudany debiut.

Jak informował portal "Życie News": Z życia wzięte. Syn i synowa wyrzucili matkę na mróz. Przed odejściem zrobiła coś, co zapamiętają do końca życia

Przypomnij sobie: Martyniukowie będą świętować razem z ukochanym synem. Król disco polo z żoną wyprawią Danielowi kolejne wesele. Znana jest już data głośnej imprezy