W poniedziałek 5 lutego świat królewski został wstrząśnięty tragiczną wiadomością – król Karol III został zdiagnozowany z nowotworem. To ogłoszenie spowodowało nagłe porzucenie przez księcia Harry'ego jego dotychczasowego życia w Kalifornii, w tym nawet Meghan, by udać się do Wielkiej Brytanii. Czy ta podróż będzie punktem zwrotnym w związku ojca i syna w obliczu tej tragedii?

Po wielu spekulacjach, czy książę Harry wróci do Wielkiej Brytanii, potwierdzamy, że tak się stało. Po usłyszeniu o chorobie ojca, Harry nie zastanawiał się długo i natychmiast zdecydował się na podróż do Londynu. Tym razem uniknął opóźnień, które miały miejsce przy jego ostatniej wizycie u Elżbiety II.

Oficjalne oświadczenie Pałacu Buckingham potwierdziło, że król Karol III osobiście poinformował rodzinę o swojej diagnozie, a Harry otrzymał telefon od ojca. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez "The Guardian", książę rozmawiał z Karolem III na temat trudnej sytuacji i zdecydował się na natychmiastowy przelot do Wielkiej Brytanii. Mimo długiej podróży z Kalifornii do Londynu, Harry dotarł do celu w zaledwie 11 godzin, korzystając z lotu linii British Airways i lądując na lotnisku Heathrow.

Aktualizacja informacji podaje, że książę Harry już przebywa w Clarence House. Portal "PA Media" dostarcza nawet szczegółów dotyczących samochodów, którymi podróżował. Dwa czarne SUV-y zostały zauważone opuszczające apartament dla VIP-ów Windsor na lotnisku Heathrow, by później dotrzeć do rezydencji królewskiej.

Jednak ważne pytanie brzmi: Czy to spotkanie z ojcem, który zmaga się z chorobą, przyniesie pojednanie między Harrym a rodziną królewską? Brytyjskie media spekulują, że powrót księcia do Wielkiej Brytanii to próba naprawy stosunków między nim a Karolem. Warto przypomnieć, że wcześniej nie było o tym mowy, zwłaszcza po publicznych kłótniach i ujawnianiu rodzinnych tajemnic.

Zgodnie z doniesieniami brytyjskiej prasy, Harry przybył do Wielkiej Brytanii bez towarzystwa żony Meghan i ich dzieci. To decyzja, która budzi zainteresowanie, biorąc pod uwagę znane napięcia między rodziną królewską a Meghan Markle. Czy książę Harry, porzucając swoje obowiązki w Kalifornii, znajdzie w rodzinnej przeszłości oparcie w obliczu trudności? Czy pojednanie z ojcem stanie się kluczowym momentem w jego życiu? Świat czeka z zaciekawieniem, jak ta nieoczekiwana podróż wpłynie na dalsze losy brytyjskiej rodziny królewskiej.

Jak informował portal "Życie News": Niezwykła wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Padły niecenzuralne słowa. Jak to się stało

Przypomnij sobie: Beata Szydło zmaga się z potężnymi problemami. Była premier będzie musiała zgłosić się na przesłuchanie. Europosłanka na liście specjalnej komisji