W poniedziałek (29.01) wieczorem widzowie TVP zostali zaskoczeni specjalną wiadomością od Aleksandry Kostrzewskiej, która ogłosiła wielki sukces redakcji "Teleexpressu". Po latach milczenia, cała ekipa programu świętuje ogromny triumf, którego szczegóły pozostawały w tajemnicy, informuje Goniec.

W początkowych chwilach wydania "Teleexpressu", po zobaczeniu intro i krótkiego zapowiedzi materiału dotyczącego 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, widzowie natknęli się na uśmiechniętą dziennikarkę, która miała dla nich radosną wiadomość. Okazało się, że redakcja "Teleexpressu" wzięła udział w rekordowej aukcji WOŚP, co stało się tematem pierwszego materiału.

- WOŚP zagrała tak głośno, że szykuje się kolejny finansowy rekord. Finał zakończył się kwotą ponad 175 mln złotych, a to dopiero początek wielkiego liczenia - ogłosiła z dumą Aleksandra Kostrzewska.

Po zakończeniu materiału o WOŚP, widzowie nie spodziewali się kolejnej relacji, ale zamiast tego usłyszeli o spektakularnym sukcesie całej redakcji "Teleexpressu". Aleksandra Kostrzewska z uśmiechem na twarzy podzieliła się z widzami, że po latach zaangażowania redakcji w zbiórkę na cele Jurka Owsiaka, udało się osiągnąć cel.

- Nasza redakcja również dołożyła swoją cegiełkę. Zakończyła się aukcja internetowa, podczas której można było wylicytować dzień w "Teleexpressie" i spotkanie z Maciejem Orłosiem - zdradziła dziennikarka.

W tym momencie na ekranie pojawił się Maciej Orłoś, a widzowie dowiedzieli się, że osoba, która wygrała aukcję, przekazała na WOŚP imponującą kwotę 10 tysięcy złotych. Prowadząca "Teleexpressu" obiecała, że dzień spędzony z zespołem programu będzie pełen nowych doświadczeń i dobrej energii.

- Między innymi pokażemy, jak powstaje relacja reporterska, zdradzimy kulisy pracy realizatora, prezentera i... nie tylko. Część atrakcji niech pozostanie niespodzianką - oświadczyła Kostrzewska.

Sukces redakcji "Teleexpressu" to nie tylko wynik zaangażowania w charytatywne działania, ale także okazja dla widzów, by zagłębić się w kulisy pracy programu, które dotąd pozostawały ukryte. Zaskakujący zwrot wydarzeń sprawił, że wieczór widzów TVP stał się niezwykłym świadkiem nie tylko rekordowej aukcji, ale również triumfu redakcji, która postanowiła dzielić się swoim sukcesem z widzami.

To też może cię zinteresować: Z życia wzięte. Brat zażądał ode mnie pieniędzy, które zbierałam latami. Odmówiłam. Moja mama zachowała się w najgorszy sposób


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Piotr Kraśko mocno zaskoczył widzów podczas niedzielnego wydania „Faktów” TVN. Wszyscy zwrócili uwagę na marynarkę dziennikarza. Chodzi o WOŚP