Ostatnie wieści sugerują, że związek Edyty Lewandowskiej i Ziemowita Pędziwiatra może być na rozdrożu. Jako potencjalny dowód podnoszone jest najnowsze zdjęcie pogodynki na jej profilu społecznościowym. Czyżby coś było na rzeczy?

Niedawno informowaliśmy o możliwym pożegnaniu Ziemowita Pędziwiatra z programem "Pytanie na Śniadanie" w TVP. Wciąż wielu było przekonanych, że jego pozycja w programie mogła być zagrożona z powodu związku z Edytą Lewandowską, znana jako "drugie oblicze" (po Danucie Holeckiej) starych "Wiadomości". Teraz jednak wygląda na to, że ta para, która doczekała się córki, być może nie jest już razem, informuje Pudelek.

Podstawą do tych przypuszczeń jest zdjęcie opublikowane przez Pędziwiatra na mediach społecznościowych, na którym towarzyszy mu tajemnicza blondynka. Oboje siedzą przy kieliszku wina, a podpis pod zdjęciem brzmi: "W dobrym towarzystwie wino szybko się kończy" - zakończone czerwonym sercem.

Nieco intrygujące wydają się także komentarze na Facebooku. Znajomi Pędziwiatra wypowiadają się w tonie pełnym sympatii i tajemniczości:

"Piękne gołąbeczki; Trzymaj się, serdeczności; Z tego, co wiem, to towarzystwo trwa już od jakiegoś czasu. Aż strach pomyśleć, ile to wina" - piszą internauci.

Na te komentarze Ziemowit Pędziwiatr reaguje "lajkami" i innymi gestami, co w pewien sposób może sugerować, że istnieje coś więcej między nim a tajemniczą blondynką. Chociaż portal Pudelek próbował skontaktować się z Ziemowitem, do czasu publikacji artykułu nie otrzymał odpowiedzi.

Cała sytuacja rodzi wiele pytań. Czy faktycznie para rozstała się, czy może jest to tylko zmyłka? Czas pokaże, jak potoczą się dalsze wydarzenia w życiu Edyty Lewandowskiej i Ziemowita Pędziwiatra.

To też może cię zinteresować: Krystyna Pawłowicz skrytykowała WOŚP. W sieci zawrzało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyszło na jaw z kim zatańczy Marcin Hakiel. Były mąż Kasi Cichopek wraca na parkiet „Tańca z Gwiazdami” już wiosną. To będzie spore zaskoczenie