Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, świeżo upieczeni prowadzący programu "Pytanie na śniadanie", wkraczają na ekran z wielką dawką entuzjazmu i pozytywnej energii. Jednak, jak to często bywa przy nowych twarzach, pojawiły się pewne zgrzyty, które nie ominęły uwagi internautów. Czy wpadki wynikają ze stresu czy też są efektem nieprzygotowania do nowych obowiązków? Przekonajmy się sami.

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, nowy duet prowadzących "Pytanie na śniadanie", zajęli miejsce swoich poprzedników w programie. Już pierwszy ich występ spotkał się z burzliwą reakcją internautów, którzy wyrażają głównie niezadowolenie i nostalgię za poprzednimi gospodarzami programu, informuje Pomponik.

Mimo fal krytyki, nowa ekipa pozostaje pełna determinacji i obiecuje, że program pod ich wodzą nie straci na jakości. Niestety, pierwszy dzień pracy nie obył się bez pewnych wpadek, co tylko podgrzewa atmosferę wokół nowego duetu.

Wpadki na Starcie - Nieuniknione czy Wynik Stresu?

Pierwsza pomyłka miała miejsce już na początku programu, gdy Filip Antonowicz, wraz z Katarzyną Dowbor, przenieśli się do kącika kulinarnego. W pytaniu do kucharza o przygotowanie clafoutis pojawiła się niezręczna sytuacja, kiedy Filip zapytał: "A, to my mamy gotować?". Wszystkich zaskoczyło, że prowadzący nie zdają sobie sprawy z własnych obowiązków w programie.

Kolejna zgrzytliwa sytuacja miała miejsce przy wprowadzeniu gości, gdzie Filip Antonowicz błędnie przedstawił edukatorkę leśną, co szybko poprawiła Pani Regina Sowińska. Atmosferę starała się rozładować Katarzyna Dowbor, komplementując ubiór gościa.

Czy nowa para została dobrana przypadkowo? Dzieli ich niemal 26 lat różnicy wieku, co dla niektórych może stanowić wyzwanie w komunikacji. Jednak osoby odpowiedzialne za dobór prowadzących zapewniają, że to połączenie dwóch różnych światów i generacji, co może przyczynić się do ciekawej współpracy.

Czy nowe oblicza w "Pytaniu na śniadanie" zdołają zdobyć sympatię widzów? Czas pokaże, czy początkowe wpadki będą jedynie elementem adaptacji, czy też wpłyną na odbiór nowego duetu. Trzymamy kciuki za udane występy Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza!

To też może cię zinteresować: Zaskakujące wykształcenie Jerzego Owsiaka. Kim jest zawodowo lider WOŚP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Słyszałaś, że kupili działkę, jak mogli nam zrobić taką podłość" powiedziała teściowa do teściowej