Jak podaje portal "Goniec", śledczy przekazują nowe informacje na temat dramatycznych wydarzeń w Redzie. To tu odkryto ciała ojca i jego córki. Przedstawiciele prokuratury wskazali, jaki mógł być przebieg wydarzeń.

Dramat rodzinny w Redzie

W sobotę 29 lipca w jednym z mieszkań w Redzie znaleźli ciała 32-letniego mężczyzny i jego 6-letniej córki. Na ciałach osób znaleziono rany cięte. Na miejscu znaleziono także ciało psa. Przedstawiciele prokuratury wskazują, że najprawdopodobniej mężczyzna zabił najpierw córkę, a potem odebrał sobie życie.

Z ustaleń służb wynika, że 32-latek był komandosem i miał za sobą służbę w oddziałach specjalnych. Sekcja zwłok znalezionych na miejscu ma się odbyć 2 sierpnia. Ma ona dać odpowiedź, czy mężczyzna planował wcześniej samobójstwo rozszerzone, czy nie.

Policja przesłuchuje świadków. Na ten moment nie udało się przesłuchać matki 32-latka, ze względu na jej stan psychiczny.

Ostatnie pożegnanie/YouTube @mika20zDE
Ostatnie pożegnanie/YouTube @mika20zDE
Ostatnie pożegnanie/YouTube @mika20zDE

Tak przebiegała tragedia w Redzie

Prokuratura prowadzi w śledztwo w kierunku zabójstwa dziewczynki. Zgromadzony do tej pory materiał dowodowy wskazuje, że po zabiciu córki, mężczyzna miał wysłać do swojej matki wiadomość SMS o treści: "Zrobiłem coś strasznego". Kobieta zaniepokojona tymi słowami postanowiła udać się na miejsce i sprawdzić, czy z synem i wnuczką wszystko w porządku.

Weszła do domu, co było możliwe dzięki kompletowi kluczy, jakim dysponowała. Najpierw znalazła ciało wnuczki, potem znalazła zakrwawionego syna w łazience. Mężczyzna dawał wtedy jeszcze oznaki życia. Na miejsce wezwano pogotowie. Pomimo reanimacji mężczyzna zmarł.

W mieszkaniu zabezpieczono 5 noży, które wytypowano, jako potencjalne narzędzia zbrodni.

Policja/YouTube @Force123 ism
Policja/YouTube @Force123 ism
Policja/YouTube @Force123 ism

Jeśli pojawią się nowe informacje w sprawie, z pewnością was o nich poinformujemy.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Mam 45 lat i nie zamierzam wychodzić za mąż. Nie będę dla nikogo zmieniała swojego wygodnego życia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dariusz Kosiec poślubił ukochaną Jolę. Niestety nie obyło się bez przykrych incydentów. Wszystko za sprawą byłej żony uczestnika "Sanatorium miłości"

O tym się mówi: W oknie życia znaleziono maleńkie dziecko. Znalazł się świadek zdarzenia, który widział matkę niemowlęcia. Na miejscu szybko pojawiła się policja