Jak przypomina portal "Goniec", 13-letnia Nadia wyszła z domu w niedzielę 16 października około godziny 12:30. Po tym, jak nastolatka nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną, policja zaczęła jej poszukiwania. Niestety w środę 19 października natrafiono na zwłoki dziewczyny. W sprawie został zatrzymany 18-letni mężczyzna.

Tragiczny finał poszukiwań Nadii z Inowrocławia

Nadia wyszła z domu w niedzielę około godziny 12:30. Rodzicom powiedziała, że wróci za godzinę, na obiad. Niestety czas płynął, a nastolatka wciąż się nie pojawiała. Ojciec Nadii próbował do niej dzwonić i wysyłać wiadomości. Choć jej telefon pozostawał aktywny, dzieczynka nie odbierała i nie odczytywała sms-ów.

Coraz bardziej zaniepokojeni rodzice nie tylko zgłosili sprawę na policję, ale także zamieścili w mediach społecznościowych poruszający apel, w którym prosili o pomoc w znalezieniu córki. Niestety w środę 19 października potwierdzono najczarniejszy scenariusz. 13-letnia Nadia nie żyje.

Jej ciało zostało znalezione w zaroślach na obrzeżach miasta, przy jednym z pustostanów mieszczących się przy ulicy Długiej. Na miejscu przez wiele godzin prowadzono czynności dochodzeniowo-śledcze, w których udział brali nie tylko funkcjonariusze, ale także prokurator.

Policja/YouTube @Uwaga! TVN
Policja/YouTube @Uwaga! TVN
Policja/YouTube @Uwaga! TVN

W sprawie śmierci dziewczynki został zatrzymany 18-letni mężczyzna. Na ten moment policja nie udziela szczegółowych informacji dotyczących prowadzonego śledztwa. Jeśli tylko pojawiają się nowe fakty w sprawie, z pewnością was o nich poinformujemy.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Nadii składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Adwokat kościelny zabiera głos w sprawie rozwodu kościelnego Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Czy mają szans na unieważnienie ślubu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Martyna Wojciechowska opublikowała bardzo niepokojące zdjęcie. Wymagała interwencji specjalistów. Co się stało

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski zdradził, jakie będą nadchodzące zimowe miesiące. Czy będziemy mieli powody do radości