Media obiegła bardzo ważna informacja na temat nowego alertu, opublikowanego przez Główny Inspektorat Sanitarny, a ostrzeżenie ma charakter publiczny i dotyczy żywności.

Wyobraź sobie sytuację, w której przynosisz do domu opakowanie lub słoik swoich ulubionych buraczków, aby podać je później całej rodzinie. Chcesz, aby wszyscy cieszyli się nie tylko smakiem słodkawego dodatku do obiadu, lecz zdrowiem płynącym z przyswojonych witamin. Niestety, gdy rozdzielasz buraczki na talerzach, dostrzegasz w nich coś śmiertelnie groźnego, w przypadku spożycia!

Wycofano ulubione danie wielu konsumentów

Jak informuje "o2", chodzi o wycofanie konkretnej partii buraków czerwonych. Komunikat Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczy skargi konsumenta, który odkrył fragmenty szkła w kupionym przez siebie produkcie, który nazywa się "Nasze zbiory buraczki wiórki" firmy Victus Mielczarek i Kowalska Sp. j.

Konkretna, wadliwa partia buraczków została przez powyższą firmę wycofana. Chodzi o opakowanie 420 g o numerze partii 20.07. 2023/A. Data przydatności do spożycia to 20.07.2023.

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofywania prowadzony przez producenta i prowadzą dalsze postępowanie wyjaśniające. Nie należy spożywać produktu wskazanego w komunikacie - czytamy w pilnym ogłoszeniu GIS.

Należy zaznaczyć, że wśród zarzutów wobec wycofanej partii produktu, nie ma informacji o ogólnie złej jakości, co gwarantuje udane zakupy w przypadku całej reszty wyprodukowanych partii buraczanych wiórków. Warto zatem dokładnie sprawdzić wszelkie dane GIS-u w tej sprawie, aby uniknąć niepotrzebnego pozbycia się prawdziwych pyszności.

Jak informował portal "Życie News": ZYGMUNT CHAJZER Z ŻONĄ NIE SZCZĘDZILI ŚRODKÓW NA WYMARZONY DOM. MAŁŻONKOWIE STWORZYLI WSPÓLNIE PRAWDZIWY AZYL. OGRÓD W POSIADŁOŚCI JEST NIESAMOWITY

Przypomnij sobie: TADEUSZ SZNUK SZANUJE SWOJĄ PRYWATNOŚĆ I NIE ROZMAWIA Z MEDIAMI O RODZINIE. WIADOMO JUŻ, KIM JEST ŻONA GOSPODARZA „JEDEN Z DZIESIĘCIU” I JEGO DZIECI