Jak podaje portal "Super Express", powołując się na doniesienia włoskiego "La Stampa", przed kilkoma dniami Władimir Putin poddał się operacji. Przeprowadzenie zabiegu miało mieć związek z wykryciem u rosyjskiego przywódcy choroby nowotworowej. W ubiegłym tygodniu u dyktatora miało dojść do kolejnej interwencji lekarskiej, polegającej na "odciągnięciu płynu z jamy brzusznej". Na jednym z nagrań widać, że Putinowi z trudem udaje się panować nad własnym ciałem.

Nagranie dowodzi złego stanu Putina?

W środę 18 maja media obiegło nagranie ze spotkania Władimira Putina i rosyjskiego oligarchy Siergieja Czemiezowa. Obserwatorzy z "Mirror" zwracają uwagę, że rosyjski przywódca sprawia wrażenie niezwykle chorego. Grymas, jaki dostrzegają na jego twarzy ma być dowodem, że stara się zapanować nad mdłościami.

Putin wydaje się w ogóle nie słuchać tego, co mówi do niego jego dawny kolega z KGB. Jemu samemu wypowiadanie kolejnych słów przychodzi z ogromnym problemem. Jego szczęka jest zaciśnięta, a oczy mocno załzawione.

Nie pierwsze tego rodzaju spekulacje

Stan zdrowia Putina owiany jest tajemnicą i żadne szczegóły nie przedostają się do opinii publicznej. To sprzyja spekulacjom, które szczególnie mocno nasiliły się od momentu rosyjskiej agresji na Rosję. Dużo mówi się o tym, że Putin może cierpieć na chorobę nowotworową (wymienia się raka żołądka, białaczkę).

W mediach nie brakuje doniesień, jakoby Putin zmagał się z chorobą Parkinsona. W jego leczeniu stosowana ma być nie tylko chemioterapia, ale także sterydy anaboliczne. Włoska "La Stampa" wskazała, że Putin miał przejść zabieg w nocy z 16 na 17 maja i w tym czasie ma go zastępować sobowtór. Wiele osób jest zdania, że nagranie mogło też zostać nagrane wcześniej.

Władimir Putin. Źródło: youtube.com
Władimir Putin. Źródło: youtube.com
Władimir Putin. Źródło: youtube.com

Co sądzicie o najnowszych doniesieniach o stanie zdrowia Władimira Putina?

To też może cię zainteresować: Wyciekła korespondencja córki Władimira Putina. Jakie są jej prawdziwe poglądy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poruszające informacje trafiły do mediów. Po trzech miesiącach poszukiwań ustalono oprawcę zaginionej nastolatki. Podejrzany to 19-letni syn sędziego

O tym się mówi: Rosyjski żołnierz oskarżony o zbrodnię wojenną przyznał się do zarzucanego mu czynu. Staną przed sądem w Kijowie