Poglądy Władimira Putina odnośnie Zachodu czy Ukrainy wszyscy już doskonale znają. Wiele osób jest jednak ciekawych co myśli jego rodzina, zwłaszcza córki.

Jak podaje portal „Goniec”, w tym przypadku jabłka rzeczywiście padły niedaleko od jabłoni. Wszystko wskazuje na to, że córka prezydenta Rosji, która jest obecnie dziecięcym endokrynologiem całkowicie zgadza się z ojcem.

Do sieci trafiły właśnie fragmenty wypowiedzi Marii Woroncowej z czatu dla absolwentów Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego gdzie miała pisać pod pseudonimem Maria V.

Jasno widać tam, że kobieta oskarża Zachód o przeszkadzanie Rosji w rozwoju i to właśnie przez to gospodarka obecnie nie kwitnie.

„Czy mamy problemy? Tak, nikt temu nie zaprzecza. Jest wielu zdrajców, jest korupcja i potworna biurokracja. Pytanie brzmi: gdzie nie ma tego wszystkiego?”- pisała na czacie.

Rzekoma córka Władimira Putina miała też poprzeć aneksję Krymu uznając ją za „wolę narodu” i przekonując do popularnych w Rosji teorii, że NATO budowało tam sekretne bazy wojskowe podobnie jak na pozostałym terytorium Ukrainy.

Uderzyła też w Stany Zjednoczone wskazując, że nigdy nie poniosły one odpowiedzialności za swoje wojny na świecie, a teraz wtrącają się do Rosji i prawdopodobnie kontrolują opozycję i media z nią związane.

Maria Woroncowa / YouTube:  Телеканал «Доктор»
Maria Woroncowa / YouTube: Телеканал «Доктор»

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Kolejny symptom wskazujący na chorobę Władimira Putina. Niezręczny moment podczas spotkania Rosji z przywódcami kilku innych państw. Co się wydarzyło

Jak informował portal „życie.news”: Od przyszłego miesiąca wchodzą ważne zmiany w przepisach dotyczących ZUS. Nieuwaga może doprowadzić do utraty świadczenia emerytalnego czy rentowego

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Co za niespodziewana wiadomość. Jedna z największych gwiazd TVN przechodzi do konkurencyjnej stacji. Jest oficjalne oświadczenie odnośnie tej decyzji

Sprawdź również ten artykuł: Uczestnik programu „Sanatorium miłości” przyznał się do błędów z przeszłości. Czy Piotr wykorzysta druga szansę przy boku Ani. Złożył ważną obietnicę