Marat Baszyrow jest byłym członkiem włazy na terenie terroryzowanym przez Rosję. Chodzi o obszar Ługańskiej Republiki Ludowej, która za sprawą zgody Władimira Putina skała miano niezależnej.

Czy Rosjanie znajdą pretekst, by uderzyć w Polskę rakietami?

Jak donosi Radio Zet, rosyjski Rebeliant za pośrednictwem rosyjski prasy i mediów odgrażał się w Polsce rosyjskim odwetem za ewentualne wyrażenie zgody przez polski rząd na umieszczenie na terenie naszego kraju bomby atomowej.

Według informacji przekazanych przez rzecznika prasowego ministra koordynatora służb specjalnych Stanisława Żaryna, Marat Baszyrow groził w Polsce rosyjskimi rakietami w przypadku przyjęcia na jej terenie broni jądrowej - Rosyjska propaganda kontynuuje nagłaśnianie przekazu, który służyć ma zastraszaniu Polski i Polaków - widnieje we wpisie rzecznika prasowego ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

Rosja zgromadziła na Białorusi 45 000 żołnierzy, a ich obecność zagraża krajom bałtyckim i Polsce, powiedział niedawno prezydent Litwy Gitanas Nauseda. NATO chce zwiększyć swoją obecność wojskową w krajach bałtyckich i Polsce, gdyby Rosja po ćwiczeniach zatrzymała swoje wojska na Białorusi, powiedział 7 lutego szef komitetu wojskowego sojuszu.

O tym się mówi: Niepokojąca przepowiednia polskiej siostry zakonnej. Jaką wizję miała Leonia Nastał

Zerknij tutaj: Krzysztof Jackowski sam nie był w stanie w to uwierzyć. Jasnowidz zapowiada "niebywały światowy skandal"