Według medialnych doniesień, Paulina Krupińska stała się popularna dzięki udziałowi w konkursach piękności. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, co na stałe zakotwiczyło ją w świecie show-biznesu.

Paulina Krupińska w ogniu krytyki widzów TVN?

Ochoczo przyjmowała zaproszenia na salony oraz branżowe imprezy. Jej kariera w mediach zaczęła się rozpędzać. Na antenie Telewizji Polskiej Paulina Krupińska miała swój debiut na planie programu "Pytanie na śniadanie". Poprowadziła ona wówczas własny cykl.

Ze stacją TVN związana jest od 2014 roku, a największą rozpoznawalność zafundował jej program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". Co zatem mają do zarzucenia widzowie Paulinie Krupińskiej?

Pod najnowszym zdjęciem z planu programu, jakie Paulina Krupińska wróciła na swój instagramowy profil, pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy.

Zarzucono jej głównie to, że nie potrafi ona słuchać gości, nie daje dojść do głosu nie tylko Damianowi, ale także zaproszonym do studia rozmówcom, często wchodząc im w słowo.

Zarzucono jej brak profesjonalizmu, brak szacunku do zaproszonych ekspertów i wtrącanie się rozmówcom w środku zdania - Czy ta pani Krupińska musi wszystkim ekspertom wchodzić w zdanie? Fizjoterapeutka tłumaczy, jak prawidłowo oddychać, a najmądrzejsza prowadząca zaczyna się wtrącać/Pani Paulino w ogóle nie słucha Pani swoich gości…dzisiaj Karol Smykiewicz opowiadał o tatarze i o tym, że podpalił zioła i dlaczego to zrobił, a Pani jak skończył spytała go „a ty tutaj wcześniej coś chciałeś podpalić?” - pisali widzowie w komentarzach.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Przerażające sceny na polskim cmentarzu. Funkcjonariusze byli nieprzyjemnie zaskoczeni. Co się stało

Zerknij tutaj: Agnieszka Woźniak - Starak zdecydowała się na odważny krok. Znana dziennikarka odświeżyła swoją fryzurę