W ostatnim czasie pogoda nie była dla nas zbyt łaskawa. Jednak ten tydzień zdecydowanie w wielu miejscach naszego kraju przyniósł wyciszenie i stabilizację. Okazuje się jednak, że taka aura będzie tylko chwilowa i już w weekend musimy szykować się na spore zmiany!

Co czeka nas w najbliższych dniach?

Jak podaje portal Wirtualna Polska, synoptyk pracujący we wrocławskim Cumulusie zaznacza, że do piątku nadal towarzyszyć nam będzie czyste niebo i nie będzie nam brakować słońca.

Jedynie na wschodzie oraz północy Polski może czasem pojawić się przelotny deszcz lub słabe burze. Temperatury także będą oscylować w okolicach 25 stopni, a więc na chwilę odpoczniemy od upałów.

Jednak już początek weekendu przyniesie nam spore zmiany. W sobotę zaobserwujemy już temperatury przekraczające 25 stopni, w mieszkańcy zachodnich części Polski muszą przygotować się na temperatury w okolicach 30 stopni Celsjusza.

Będzie chłodniej?

W niedziele taka temperatura będzie już panować w całym kraju! Niestety, konsekwencją upałów będą ponowne gwałtowne i silne burze, którym towarzyszyć będzie ulewny deszcz oraz miejscami silny wiatr. Lepiej uważać na siebie!

Taka sytuacja może trwać, według synoptyków, do wtorku lub środy, kiedy to napłynie do nas chłodniejsze powietrze znad Atlantyku. Wtedy też pogoda znów będzie o wiele łagodniejsza i przyniesie nam ukojenie od upałów.

Jak informował portal "Życie": OGROMNA RADOŚĆ ZNANEGO PIŁKARZA! W ŻYCIU JAKUBA RZEŹNICZAKA ZAJDĄ TERAZ WIELKIE ZMIANY. O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: KOBIETY ZNÓW WYJDĄ NA ULICE MIAST W CAŁEJ POLSCE? PANIE SPRZECIWIAJĄ SIĘ OTWARCIE TEMU, CO POWIEDZIAŁ NIEDAWNO DORADCA MINISTRA EDUKACJI. JEST GORĄCO

Portal "Życie" pisał również: CO TAKIEGO PRZEZ WIELE LAT DONALD TUSK UKRYWAŁ PRZED WSZYSTKIMI? OKAZUJE SIE, ŻE POLITYK MOŻE MIEĆ OGROMNE KOMPLEKSY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EDYTA GÓRNIAK ZABIERA SIĘ ZA EDUKACJĘ? GWIAZDA POSTANOWIŁA ZAŁOŻYĆ I WYBUDOWAĆ SZKOŁĘ! CZEGO ZAMIERZA W NIEJ UCZYĆ? NOWA DROGA ŻYCIOWA PIOSENKARKI