Były minister zdrowia Łukasz Szumowski do dziś boryka się ze skutkami wykańczającej pracy. Rok temu mężczyzna ze wszystkich sił próbował zaplanować kolejne kroki, które miały sprawić, by w Polsce koronawirus nie rozprzestrzeni się na ogromną skalę.

Minister zdrowia ujawnił, że przez tę napiętą sytuację miał ogromne problemy ze snem. Ciągły stres spowodował, że finalnie Łukasz Szumowski w sierpniu zrezygnował ze stanowiska ministra zdrowia. Jego miejsce zajął Adam Niedzielski.

Co słychać u byłego ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego?

Ze względu na pandemię koronawirusa minister zdrowia znienacka stał się jedną z ważniejszych osób na polskiej scenie politycznej. Łukasz Szumowski nie poradził sobie z tym faktem.

Źródło: screen Youtube
Poprzednik Niedzielskiego- Łuksz Szumowski; Źródło: screen Youtube

Podczas jego kadencji nie obyło się bez ostrej krytyki. Łukasz Szumowski zaliczył kilka wpadek. Jedną z nich jest jego zmiana zdania ws. maseczek ochronnych. Na początku epidemii podczas rozmowy z dziennikarzem radia RMF FM były szef resortu zdrowia stwierdził, że noszenie maseczek nie ma sensu ponieważ kompletnie one nie pomagają.

Kilka tygodniu później, już 16 kwietnia, wprowadził nakaz zasłaniania ust i nosa. Jego nagła zmiana zdania rozbawiła Polaków i do końca kadencji wypominali mu oni tą wpadkę.

Łukasz Szumowski nie próżnuje

W sierpniu Łukasz Szumowski zrezygnował ze stanowiska i usunął się w cień. Nie chciał mieć nic wspólnego z mediami.

Dlatego mało osób wie, czym obecnie zajmuje się były minister zdrowia. Okazuje się, że mężczyzna nie próżnuje.

Łukasz Szumowski pracuje obecnie w tymczasowym szpitalu MSWiA na Stadionie Narodowym. Mężczyzna jest specjalistą kardiologiem oraz elektrofizjologiem. Ponadto ma tytuł profesora nauk medycznych.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO