Anna Lewandowska i Lara Gessler są jednymi z osób, które mogły paść ofiarami oszustów. Złodzieje wymyślili nowy sposób na wyłudzenie pieniędzy. Jaki?

Anna Lewandowska i Lara Gessler ostrzegają przed tajemniczymi telefonami od policji

W ostatnim czasie do kilku polskich gwiazd zadzwonił tajemniczy mężczyzna, który podawał się za policjanta. Okazuje się, że chciał on wyłudzić od nich pieniądze.

Jak zrelacjonowała w mediach społecznościowych Anna Lewandowska, w ostatnim czasie zadzwonił do niej oszust, który próbował wyłudzić dane i pieniądze. Mężczyzna zapewniał, że jest funkcjonariuszem policji i chce pomóc trenerce, ponieważ może ona paść ofiarą hakerów.

Lara Gessler/ screen YT
Lara Gessler/ screen YT
Lara Gessler/ screen YT

Z tego powodu Anna Lewandowska miała przelać na jego konto określoną ilość pieniędzy, dzięki czemu byłaby zabezpieczona przed ewentualnym włamaniem na konto bankowe.

Złodzieje mają nowy sposób na wyłudzenie pieniędzy

Oczywiście gwiazda zorientowała się, że było to jedynie kłamstwo. W podobnej sytuacji znalazła się Lara Gessler i wiele innych polskich gwiazd.

Niestety nie wszyscy w porę się zorientowali. Aktorka znana z filmów Patryka Vegi przelała na konto oszustów aż 500 tysięcy złotych.

Inna gwiazda straciła 200 tysięcy złotych. Sprawa jest naprawdę poważna, dlatego nie należy podawać swoich danych obcym osobom.

Bank, aplikacja. Screen: YouTube
Bank, aplikacja. Screen: YouTube
Bank, aplikacja. Screen: YouTube

Obecnie prokuratura zajmuje się kilkoma sprawami dt. „metody na policjanta”. Miejmy nadzieję, że oszukani odzyskają swoje pieniądze, a złodzieje poniosą konsekwencje.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO