Choć w teorii powinien nim być Andrzej Duda to liczba samochodów, które zabezpieczają przejazd Jarosława Kaczyńskiego do kościoła robi wrażenie. Czy to prezes PiS ma najlepszą ochronę?

Nie prezydent Andrzej Duda, nie premier Mateusz Morawiecki, nawet nie marszałek Sejmu, Elżbieta Witek – jak przekonuje „Super Express” to Jarosław Kaczyński ma być najlepiej i najpilniej strzeżonym politykiem i członkiem rządu w Polsce. Okazuje się, że poza prywatną ochroną firmy GROM Group, zatrudnionej do pilnowania bezpieczeństwa Jarosława Kaczyńskiego w opiekę ochroniarską nad prezesem PiS zaangażowano także policjantów w mundurach i po cywilnemu!

O tym, jak dobrze pilnowany jest Jarosław Kaczyński można przekonać się w niedzielę, gdy prezes PiS wyrusza na mszę do kościoła św. Benona na Nowym Święcie w Warszawie. Gdy wracał do swojego domu na Żoliborzu jechał w kolumnie składającej się z czterech samochodów – dwóch limuzyn należących do partii, w której jechał prezes i jego ochrona aż do bramy domu Kaczyńskiego towarzyszyła mu szara limuzyna i radiowóz z policjantami w mundurach.

W tajemniczym luksusowym samochodzie mieli być policjanci kryminalni po cywilnemu, jak zdradził „SE” jeden z policjantów z warszawskiej komendy. Mają oni zawsze pilnować Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński jeździ do kościoła z obstawą godną samego prezydenta? Zdumiewające wieści obiegły Internet! Prezes PiS najlepiej strzeżonym politykiem w Polsce

„Zasada jest taka, że od domu do granicy pilnują go policjanci z jednej komendy rejonowej. Kiedy przekracza granicę Żoliborza, przejmuje go Śródmieście” – wyjaśnia informator „Super Expressu”.

Komenda Stołeczna Policji przekonuje, że funkcjonariusze maja w zasobach radiowozy nieoznakowane i wówczas nie są podawane wyróżniki, aby nie można było pomóc w identyfikacji tych pojazdów.

fot. Youtube @Prawo i Sprawiedliwość

źródło: PAPS/Super Express

Jak informował portal "Życie": JUREK OWSIAK ZBULWERSOWANY TYM, CO ZOBACZYŁ NA ULICACH PODCZAS PROTESTU KOBIET. SZEF WOŚP MA NAPRAWDĘ DOŚĆ. WYSTOSOWAŁ MOCNY KOMENTARZ

Przypomnij sobie: W PRZYSZŁYM ROKU ZAPŁACIMY ZNACZNIE WIĘCEJ ZA PRĄD. W ŻYCIE WCHODZI DODATKOWA NOWA OPŁATA. ZNANE SĄ JUŻ STAWKI NA RACHUNKACH DLA POLAKÓW

Portal "Życie" pisał również: W ŻYCIU KRYSTYNY PAWŁOWICZ POJAWIŁA SIĘ MIŁOŚĆ? ZDUMIEWAJĄCE DONIESIENIA MEDIÓW! OBIEKTEM WESTCHNIEŃ BYŁEJ POSŁANKI PIS MA BYĆ MŁODY I ZNANY MUZYK