Od kilku dni głośno jest w mediach plotkarskich i nie tylko o „aferze” z warszawskim klubem i Rafałem Trzaskowskim w tle. Prezydent Warszawy miał – podobno namówiony przez przyjaciół – do dość wyraźnego napomnienia DJ-a w jednym z warszawskich klubów, aby zagrał coś „pod nóżkę” i poprosił o Jamiroquai, mówiąc, że „to jego miasto”. Właśnie to niefortunne sformułowanie stało się przyczyną potężnej nagonki przeciwników Trzaskowskiego na jego osobę.

Nagranie trafiło do sieci, dokumentując faktycznie, że taka sytuacja miała miejsce. Nad Rafałem Trzaskowskim zebrały się czarne chmury i zbiera cięgi od nieprzychylnych mu mediów, które przekonują, że to zachowanie pokazuje prawdziwą twarz kandydata na prezydenta Polski.

Hanna Gronkiewicz-Waltz o aferze z Rafałem Trzaskowskim. Poparła swojego następcę!

Okazuje się, że nie milkną echa afery z imprezą w klubie, której nieoczekiwaną gwiazdą stał się Rafał Trzaskowski. Afera „Jamiroquai” szybko nabrała tempa, a o sprawie wypowiedziała się poprzedniczka prezydenta Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Gdy sprawa po kilku dniach zaczęła cichnąć, w obronie swojego kolegi i następcy na stanowisku włodarza Warszawy stanęła sama Hanna Gronkiewicz-Waltz. Co powiedziała? Wzięła Trzaskowskiego w obronę!

– Jeśli ktoś ma tylko problemy jak normalne zachowanie na dyskotece, czyli po prostu luz, to powiem wam, jako mająca 7 krzyżyk, to żałujcie, że jesteście takiego starego ducha. Moje pokolenie jednak dobrze się bawiło mimo komuny" – napisała była prezydent Warszawy na Twitterze, cytowana przez Pomponik.

Czy była prezydent stolicy ma rację w bronieniu Rafała Trzaskowskiego? A może naprawdę powiedział za dużo, używając słów „to moje miasto”?

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW ZENKA MARTYNIUKA. JEGO HIT O OCZACH DOCZEKAŁ SIĘ W NOWEJ ODSŁONIE PEWNEGO WYRÓŻNIENIA W OŚWIACIE

Portal "Życie" pisał również: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI