Papugi amazonki to wyjątkowe zwierzęta, które są uwielbiane za swoją umiejętność naśladowania ludzkiej mowy. Jak się okazuje, posiadanie ich nie tylko może być źródłem dobrej zabawy, ale też niezłych kłopotów. Taka sytuacja omal nie przydażyła się pewnemu mężczyźnie posiadającego papugę od dzieciństwie. Na szczęście tym razem wszystko skończyło się dobrze!

Sąsiadów zaniepokoiły odgłosy z domu obok

Sąsiedzi pewnego mężczyzny natychmiast zadzwonili na policję, kiedy usłyszeli z domu obok niepokojące odgłosy brzmiące jak krzyki kobiety. Fukcjonariusze bez wahania wysłali na miejsce aż czterech policjantów. Kiedy przyszli na miejsce, zastali właściciela lokalu w spokoju naprawiającego samochód. Mężczyzna na informację, w jakiej sprawie przyszli wybuchnął śmiechem.

"Pokażę wam krzykacza" - powiedział i przeszedł przez ogrodzenie oddzialające podjazd od pozostałej części podwórka.

Po chwili, kiedy policjanci ujrzeli, co właściciel domu niesie na rękach, od razu zrozumieli, co się wydarzyło. Podejrzany mężczyzna wrócił do funkcjonariuszy z papugą! Jak się okazało, to ona była źródłem niepokojących hałasów. Zwierzę wciąż pokrzykiwało "Wypuść mnie, wypuść!". Całą sytuację nagrały kamery.

Gadająca papuga robi wielką furorę

Po opublikowania nagrania z całym zajściem, mężczyzna wraz ze swoim ukochanym zwierzątkiem zrobili wielką furorę. Jak przyznał w wywiadzie z lokalną telewizją, sam nauczył papugę wzywania pomocy, kiedy był jeszcze małym chłopcem. W ten sposób chciał dokuczać swoim rodzicom. Choć udało mu się zrealizować swoje plany, to z pewnością nie spodziewał się takich konsekwencji w przyszłości. Aktualnie papuga ma już 40 lat.

Całe szczęście, że tym razem obyło się bez kłopotów!

Zobacz także: NIETYPOWE ZDARZENIE W JEDNYM Z POCIĄGÓW. PIES PODRÓŻOWAŁ BEZ OPIEKI WŁAŚCICIELA. TRWAJĄ POSZUKIWANIA OPIEKUNÓW ZWIERZĘCIA

Może zainteresuje Cię to: TO NAGRANIE CHWYTA ZA SERCE. NIE MÓGŁ ZROZUMIEĆ, ŻE JEGO PRZYJACIELA JUŻ Z NIM NIE MA

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: NIEPRAWDOPODOBNE. NAD SANOKIEM NA PODKARPACIU PRZELECIAŁO UFO? TAJEMNICZE NAGRANIA