Dla wielu osób kościół to bardzo ważne miejsce. Mimo to, kiedy dochodzi do tak nietypowych zdarzeń nikt nie może uwierzyć, że dzieją się one naprawdę. Na samą myśl tego, co miało miejsce w Magdalence nie tylko wiernym zjeży się włos na głowie!

Kościół w Magdalence nawiedzany jest przez Lucyfera

W ostatnim czasie wierni kościoła w Magdalence byli świadkami niewiarygodnego zdarzenia. Kościół zaczął nawiedzać "Lucyfer". Chociaż bestia nie ma ogona i diableskich atrybutów, to jednak budzi wśród lokalnej społeczności grozę. Sam proboszcz parafii św. Magdaleny nie ma pojęcia, jak przepędzić nieczyste moce krążące w świątyni. Parafianie uczestniczący we mszach w kościele są świadkami tego nietypowego zjawiska.

Sieć WiFi dostępna w kościele

"Lucyfer", który pojawia się regularnie w kościele pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny to w rzeczywistości sieć WiFi. Po wpisaniu odpowiedniego hasła można z niej skorzystać.

"Parafia św. Marii Magdaleny, której jestem proboszczem zwraca się do Państwa o zmianę nazwy sieci WiFi na inną. Martwi nas fakt, że mimo rozmowy, jaką przeprowadził z Państwem jeden z naszych parafian nazwa szkodliwa dla uczuć religijnych osób przebywających w parafii nie została zmieniona.

Ze względu na to, że Państwa zabudowania graniczą bezpośrednio płot w płot z parafią, nazwa sieci WiFi jaka została nadana routerowi jest widziana w urządzeniach aktywnych osób przebywających w parafii, jak i w domu rekolekcyjnym" - napisał w oficjalnym piśmie proboszcz.

Proboszcz apeluje do mieszkańców sąsiadujących z parafią, aby zmienili nazwę sieci. Oferuje nawet możliwość skorzystania z ich pomocy technicznej. Niestety do tej pory nikt nie skorzystał z pomocy duchownego, a sieć o nazwie "Lucyfer" wciąż nawiedza kościół.

Polecamy także: POGLĄDY SIOSTRY MAŁGORZATY BYWAJĄ ODMIENNE NIŻ OGÓLNY GŁOS KOŚCIOŁA. "TO, JAKI NAPRAWDĘ JEST KOŚCIÓŁ NIE ZALEŻY OD BISKUPA ALE OD NAS SAMYCH"

Może zainteresuje Cię to: JAK WYGLĄDAŁO ŻYCIE DUCHOWNE SŁOWIAN PRZED NASTANIEM CHRZEŚCIJAŃSTWA

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: TO NIE BYŁY SPOKOJNE ŚWIĘTA NA PODHALU. AKCJA RATOWNICZA NA JEDNYM Z WYCIĄGÓW