Carrefour Polska, znana sieć hipermarketów i supermarketów, od niedzieli 8 grudnia rozpoczęła współpracę z platformą Allegro. Klienci, którzy mają Allegro Smart mogą skorzystać z darmowej dostawy do około 20 tysięcy punktów odbioru lub zamówić kuriera, który bezpłatnie dostarczy zakupy do domu.

Co można znaleźć w ofercie Carrefoura na Allegro?

Na początku sieć Carrefour zaoferowała 3 tysiące swoich produktów. W późniejszym czasie oferta ma być poszerzona.

- „Klienci będą mogli kupić w sklepie Carrefour na Allegro wiele różnych przydatnych na co dzień i od święta produktów, takich jak np. żywność pakowana w bezpieczny sposób, słodycze, składniki potraw i przyprawy, kosmetyki i środki pielęgnacyjne, środki czystości do domu, w tym proszki, płyny i kapsułki do prania, środki do płukania, płyny do mycia różnych powierzchni, karmy dla psów i kotów, kosmetyki do pielęgnacji dzieci i wiele, wiele innych” – wymienia dyrektor Dagmara Brzezińska-Marcu z Carrefoura.

Czym jest Allegro Smart?

Allegro Smart to rodzaj abonamentu. Klienci za stałą opłatą mogą odostawać bezpłatne dostawy do sieci około 20 tysięcy punktów odbioru w Polsce. Sieć punktów odbioru obejmuje placówki Poczty Polskiej, kioski Ruch, Sklepy Żabka, automaty pocztowe w Biedronkach i paczkomaty InPostu. Od listopada 2019 można także zamówić dostawę kurierem do domu.

Zobacz także: FANI SERIALU "PRZYJACIELE" W ŻAŁOBIE. ODSZEDŁ ZNANY AKTOR

Polecamy również: NADCHODZI ZIMA. KIEDY JEST NAJLEPSZY CZAS NA WYMIANĘ OPON W AUCIE

Portal Życie pisał również o… PODANO PRAWDZIWY POWÓD ZWYCIĘSTWA VIKI GABOR. UJAWNIŁ TO SAM PREZES TVP