Mężczyzna zachowywał się agresywnie po tym, jak pracownik PKP przystąpił do rutynowej kontroli biletów. Jadący "na gapę" 46-letni pasażer i zaczął awanturować się z kontrolerem, był pobudzony, a w końcu wyciągnął nóż myśliwski. Kiedy do akcji wkroczyli policjanci, agresywny pasażer ranił jednego z nich w brzuch. Na szczęście rana nie zagraża życiu ani zdrowiu funkcjonariusza, który został przewieziony na badania, ale wyszedł już ze szpitala. Podczas interwencji ranny w pośladek został także sam napastnik. Jak informuje Polsat News, na miejscu zjawił się prokurator.

46-lateka umieszczono w zakładzie psychiatrycznym. Na razie jest na obserwacji, ale przejdzie tam badania zarówno psychologiczne jak i toksykologiczne- nie wiadomo bowiem czy mężczyna nie był w momencie ataku pod wpływem środków psychoaktywnych. Do momentu ustalenia jego poczytalności nie zostaną mu postawione zarzuty.

To może Cię zainteresować: Z Warszawy do Łodzi w 45 minut. Wiemy kiedy będzie to możliwe


Warto wiedzieć: Warszawa: pomoc psychologiczna rozszerza swoją działalność. Jaką pomoc będzie można zatem otrzymać


Bądź na bieżąco z "Życiem": Warszawa: coraz więcej szkół z potwierdzonymi przypadkami zakażenia koronawirusem. Nie każda z placówek dostała pozwolenie na zajęcia zdalne